Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Zeiss

Zeiss

https://www.zeiss.com/corporate/int/home.html

Компанія Carl Zeiss Sports Optics, є провідним міжнародним концерном оптичної та оптико-електронної промисловості зі штатом понад 11 000 співробітників та історією у 160 років. Обсяги продажів досягли астрономічних сум – близько 2 млрд. євро щорічно (У багато разів, перевершуючи показники найближчих конкурентів).

 

Понад 20 лауреатів нобелівських премій минулих десятиліть у своїх дослідженнях користувалися мікроскопами, що носять логотип компанії. У кожній із численних сфер діяльності фірма Carl Zeiss виступає початком нового: мікроелектроніки та вимірювальної техніки, очної оптики, фотографії та дистанційної оптики. Висока компетентність та інноваційні зусилля, починаючи від планування до виробництва та вихідного контролю, спрямовані на реалізацію головної мети: зробити все необхідне для забезпечення та збереження стала «притчею в мовах» якості компанії ZEISS.

 

Оптика Zeiss - прицелы, бинокли и подзорные трубы

На полюванні та в походах на природу завжди слід зважати на вплив різних факторів оптичні прилади. Оптична система прицілів має витримувати екстремальні струси та навантаження при кожному пострілі. Системи лінз фірми ZEISS розроблено спеціально для жорстких умов експлуатації. Це стосується також і механічних пристроїв, корпусів та захисних покриттів. Корпус кожного прилад нового покоління заповнений азотом і виключає запотівання лінз.

 

Оптические прицелы, бинокли и подзорные трубы фирмы ZEISS высоко ценятся за их большой срок службы и длительное сохранение высоких потребительских качеств, особенно при интенсивном использовании.


Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF

Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF

Лазерний далекомір Zeiss Victory 8x26 Т* PRFПобачити, виміряти і точно вистрілити – ця формула впевненого влучення якнайкраще підходить і для самого мініатюрного далекоміра, для кишенькового монокуляр..

23370.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)