Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Kahles

Kahles

https://www.kahles.at/de/

Оптичні приціли Калес (KAHLES) заслужено вважаються продукцією преміум-класу. Їхня досить висока ціна повністю відповідає їхній найвищій якості. 
Проте, оптика Калес більш доступна за вартістю серед прицілів інших відомих оптичних брендів – це політика компанії з 1898 року. 
Тому її сміливо можна назвати найкращою за співвідношенням "ціна\якість". 

Ось уже понад 120 років оптичні приціли від австрійської оптичної компанії Калес є еталоном якості та прикладом неперевершених технічних характеристик в усьому світі.
Ябудучи однією з найінноваційних компаній у світі, KAHLES з 1898 р. встановлює нові стандарти для мисливської, спортивної та військової оптики класу  Hi-End, постійно пропонуючи нові, а часто революційні технічне рішення.

Той прикрий факт, що при прицілюванні за допомогою мушки і цілика одночасно спостерігати різке зображення трьох предметів неможливо, призвів до перших спроб створення оптичних прицільних пристосувань, що формують зображення цілі та прицілу в одній фокальній площині, вже на початку XVII століття. 
Однак примітивні оптичні пристрої, що встановлювалися на зброю, не мали успіху аж до 1880 р., коли Август Фідлер (Стронсдорф) створив перший дійсно працездатний оптичний приціл. 
З цього моменту почався розвиток концепції оптичного прицілу, при самому діяльну участь австрійської фірми KAHLES.

Карл Роберт Калес

У 1898 р., Відні, якийсь Карл Роберт Калес об'єднав компанію Simon Plössl та Оптико-механічну майстерню Карла Фріцша в єдину компанію KAHLES. Через кілька років, у 1900 р., світу був представлений один із самих перших оптичних прицілів, що продавався під гучним ім'ям "Telorar" ("Телорар") і виготовлений вручну. Пропонувалося 5 варіантів таких прицілів різної кратності збільшення.

За короткий проміжок часу точний та надійний "Telorar" здобув заслужену популярність у мисливців. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що KAHLES найстаріший у світі виробник оптичних прицілів.

Після раптової смерті засновника компанії в 1908 р. (йому було лише 42 роки), його вдова Анна-Марія, відома та шанована всіма працівниками фірми, очолила справу та керувала компанією до тих пір, поки не подорослішали сини Карл та Ернст. Карл активно займався розробками та вніс чимало удосконалень у процес виробництва оптичних прицілів Так з'явився чудовий приціл "Mignon" ("Міньйон"), який використовується деякими мисливцями до цього дня. Крім того, за його участю розпочався випуск призматичних біноклів. Ернст очолив відділ продажу та зайнявся налагодженням різноманітних зв'язків компанії з зовнішнім світом.

З початком першої світової війни у 1914 р. KAHLES надовго переорієнтувалася на військове виробництво та постачала Імператорську армію та флот снайперськими прицілами.

У період між світовими війнами було відновлено провадження мисливських прицілів та біноклів. У 1926 р. розпочався випуск прицілів серії Helia, що прославилися надзвичайно широким полем зору.

Друга світова війна змусила компанію знову перебудуватися на військове провадження, яке працювало аж до 19 лютого 1945 р., коли фабрика загинула внаслідок бомбардування авіацією Союзників. Загинув та Карл Калес.

І знову біля керма компанії встала жінка вдова Карла, Елізабет, яку підтримував син Фредерік Калес. Відповідаючи вимогам післявоєнного часу, компанія сконцентрувалася на виробництві лінз, а згодом відновила випуск мисливських оптичних прицілів. Так виникла знаменита серія прицілів Helia & nbsp; 4, прототипом яких були військові приціли H4x60.

Фредерік Калес був талановитим конструктором та автором багатьох запатентованих рішень. Він взяв найактивнішу участь у розробці прицілів Helia и Helia Super, які були заслужено визнані у всьому світі і чудово зарекомендували себе і в Африці, і в дощових лісах Південної Америки, і Алясці, і півночі Канади. Мало хто знає, що Фредерік Калес є винахідником оптичного прицілу з змінною кратністю збільшення! А трапилося це у 1949 р.

У 1960 р. новий прорив: застосування ущільнювальних кілець при складанні зробило приціли KAHLES водонепроникними, на що компанія має патент.

1972 р. Знову революція! Запатентоване компанією KAHLES багатошарове просвітлення оптики AMV (Achromatische Mehrschicht Vergütung) дозволило підвищити рівень світлопропускання прицілів щонайменше до 90-94%. Ця величина сьогодні є ознакою оптики високого класу.

Kahles в составе Swarovski Group

Настав час, коли в династії Калес, на жаль, не знайшлося наступника, гідного очолити сімейну справу, і 1974 р. фірму було продано компанії Swarovski (Австрія). 
Після смерті Фредеріка Калеса в 1977 р. KAHLES стала підрозділом Swarovski Optiks. У травні 1989 р. Kahles  здобула самостійність у складі Swarovski Group как Kahles Limited (GesmbH).

Виникає питання, як така мала компанія може бути такою. успішною? Відповідь – якість, яка завжди була головним козирем KAHLES. Усе деталі до цього дня, виготовляються на власному виробництві KAHLES Австрії, в той час як багато нинішніх виробників розміщують виробництво в країнах із дешевою робочою силою. У кожному підрозділі є інспектор відділу контролю якості, що надає звіти безпосередньо виконавчого директора. Весь персонал проходить навчання та стажується у стінах компанії.

KAHLES віддає перевагу цілком і повністю відповідати за якість своєї продукції, знижуючи її собівартість не дешевизною робочої сили, а використанням максимально автоматизованих обробних центрів і новітніх технологій.

Как рождается прицел

Спочатку підбирається необхідний матеріал. Для виготовлення корпусів прицілів використовуються монолітні заготовки зі сталі або легкого сплаву, які піддаються механічній обробці на автоматизованих обробних центрах. Відомо, що відхилення оптичної схеми від номінальної фокусної відстані на 0,01 мм призводить до зсуву точки влучання на 10 мм на дистанції 100 м. Щоб цього не було, рівень точності виготовлення деталей 0,001 мм. 15-18 деталей, з яких складається стандартний приціл KAHLES змінної кратності збільшення, мають сумарне відхилення від номінальних розмірів величиною всього кілька тисячних часток мм!

Рівень сучасного виробництва KAHLES дав змогу на 70% скоротити кількість деталей у прицілі одна складна деталь замінює собою три і ще більше підвищити надійність продукції. більше підвищити надійність продукції.

Для виготовлення лінз використовують заготовки зі скла різних типів, що закуповуються в Німеччині. У конструкції одного прицілу можна зустріти кілька сортів скла. Скляні заготовки спочатку піддаються грубій обробці, причому, за словом "грубої" стоїть межа відхилення 0,0003 мм! Потім лінзи поліруються і центруються, після цього проміряються нанометром (точність 0,000000001 мм). Після кожної операції лінзи ретельно очищаються і перевіряються. У разі відхилення від допустимих розмірів лінза бракується і пускається в переробку.

Ключовим моментом у виробництві є багатошарове покриття всіх лінз оптичної системи, що мають контакт із повітрям. Наприклад, у прицілі зі змінною кратністю збільшення є 6 таких лінз, відповідно - 12 поверхонь стикаються з повітрям. Під час проходження через таку лінзу, що не має спеціального покриття, внаслідок відбиття втрачається близько 4% світла на кожній поверхні, що стикається з повітрям. Таким чином, якби лінзи такого прицілу не мали спеціального покриття, він пропускав би всього лише 61% світла, що світла, що проходить.

Спеціальне багатошарове покриття, розроблене і застосовуване компанією Kahles зводить втрати світла до 0,02-0,003% замість 4%! Таким чином таким чином, приціл KAHLES, що складається з 10-14 лінз пропускає 94-97% світла! Кожен шар напилюється у вакуумній камері за температури близько 2000°С. Сумарна товщина багатошарового покриття 1-2 Ангстрема, що становить близько 0,0000000001 мм.

Одночасно з виробництвом лінз керовані комп'ютерами комп'ютери обробні центри перетворюють металеві заготовки на корпуси майбутніх прицілів. Так само виготовляються всі необхідні металеві деталі. Вся продукція піддається найсуворішому контролю якості і тільки після цього потрапляє в складальний цех.

Перед остаточним складанням і заповненням азотом усі деталі неодноразово перевіряються на різних етапах складального процесу. Складання проводиться в продувних кабінах, таким чином усувається можливість осадження пилу на оптиці.

Що стосується газонаповнення, компанією Kahles розроблено і впроваджено напрочуд простий і ефективний спосіб, що гарантує неможливість запотівання оптики навіть в екстремально несприятливих умовах. Спочатку в порожнині прицілу створюється вакуум, потім вона заповнюється азотом. Ця процедура повторюється 6 разів.

Так, у загальних рисах, і народжуються всесвітньо відомі приціли компанії KAHLES, невеликої, але феноменально успішної австрійської фірми, яка дбайливо зберігає закладені нею ж традиції і завжди перебуває на передньому краї сучасного виробництва. сучасного виробництва.

Кілька важливих фактів з історії бренду Калес

Мало хто знає, що Фредерік Калес є винахідником оптичного прицілу зі змінною кратністю збільшення! А сталося це в 1949 році.

Нагадаємо вам, що у компанії Swarovski Optik Swarovski Optik перший оптичний приціл постійної кратності з'явився лише через 59 років у 1959 році.

В 1960 году новый прорыв: применение уплотнительных колец при сборке сделало прицелы KAHLES водонепроницаемыми, на что у компании имеется патент.

1972 року знову революція! Запатентоване компанією KAHLES багатошарове просвітлення оптики AMV (Achromatische Mehrschicht Vergutung) дозволило підвищити рівень світлопропускання прицілів щонайменше до 90...94%. 
Ця величина і сьогодні є ознакою оптики високого класу.
Спеціальне багатошарове покриття, розроблене та застосовуване компанією KAHLES зводить втрати світла до 0,02-0,003% замість 4%! 
Таким чином, приціл KAHLES, що складається з 10 лінз, пропускає 95% світла, а з 14 лінз – до 92% світла!

Що стосується газонаповнення, компанією KAHLES розроблено та впроваджено напрочуд простий і ефективний спосіб, що гарантує неможливість запітніння оптики навіть в екстремально несприятливих умовах.
Спочатку в порожнині прицілу створюється вакуум, потім заповнюється азотом. 
Ця процедура повторюється 6 разів!

Після смерті Фредеріка Калеса у 1977 році KAHLES стала підрозділом Swarovski Optiks. У травні 1989 року, через 12 років, компанія Kahles знову знайшла самостійність у складі Swarovski Group як Kahles Limited (GesmbH).

2006 рік компанія вперше у світі випустила приціл із програмованим на 5 дистанцій (або боєприпасів) маховиком вертикального введення поправок - приціли серії CS MULTIZERO!

У 2007 році компанія  Калес першою у світі створила прототип прицілу 1-6х24,

який згодом був запущений у виробництво у власника компанії Калес у компанії SWAROVSKI  і лише  через деякий час, з'являється і в тактичній лінійці прицілів  Калес під індексом K16i та в «мисливській» лінійці прицілів під найменуванням Helia 5 1-5x24. 

З початку 2006 року компанія КАЛЕС починає вкладати багато сил та засобів у розробку військової серії прицілів під індексом K. Це приціли серій К312 та К624 кратностей 3-12х50 та 6-24х56 прийняті на озброєння та використовуються стрілками «високоточниками» у багатьох країнах світу. так само з'являються приціли для спорту K1050i; в версіях для стрільби на наддалекі дистанції і для філдтаржету за допомогою яких завойовуються високі призові місця на світових першостях. 

Із залученням зарубіжних фахівців, які брали участь у розробці прицільних марок для компанії Nightforce і MARCH, Калес з'являються приціли з новітніми інноваційними прицільними марками AMR, MOAK, SKMR, SKMR2, SKMR3, MSR, Mil, 7, отримали всесвітнє визнання у військових снайперів та спортсменів високоточників з усього світу.

Постійно відстежуючи світові тренди в галузі високоточної стрільби, ми спостерігаємо збільшення присутності прицілів цих серій на змаганнях з високоточної та снайперської стрільби у США та інших країнах.

З 2015 року, після випуску прицільної сітки SKMR та їх варіацій SKMR2/SKMR3 , Kahles упевнено зайняв свою нішу серед любителів і професіоналів високоточної стрілянини. За даними на кінець 2018 року понад 40 стрільців з ТОП125 рейтингу високоточної стрільби США використовують приціли Kahles (K624i/K525i)! А сам бренд займає 1-2 рядок, серед найпопулярніших тактичних прицілів в Америці в даному рейтингу.

 


Приціл Kahles CBX 3-12x56

Приціл Kahles CBX 3-12x56

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ НА ГРАНІ МОЖЛИВОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ.     Сітки серії CBX збільшуються у розмірі, даючи можливість стрілку безмежний контроль у момент прицілювання. Підсвічування зоб..

74292.00 грн

Приціл Kahles CSX 1,5-6x24 (4-Dot)

Приціл Kahles CSX 1,5-6x24 (4-Dot)

В оптичному прицілі Kahles CSX 1.1-4x24 L, з підсвічуванням (Dot) вперше у світі в прицілі, з розташуванням прицільної марки у фокальній площині окуляра та діаметром центральної трубки 30 мм, компаніє..

58548.00 грн

Приціл Kahles CSX 1,5-6x24 (Dot) на шині

Приціл Kahles CSX 1,5-6x24 (Dot) на шині

В оптичному прицілі Kahles CSX 1.1-4x24 з шиною SR, з підсвічуванням (Dot) вперше у світі в прицілі, з розташуванням прицільної марки у фокальній площині окуляра та діаметром центральної трубки 30 мм,..

62648.00 грн

Приціл Kahles CSX 1,5-6x42

Приціл Kahles CSX 1,5-6x42

        Сітка CSX не збільшується при зміні дистанцій, забезпечуючи все більш і більш якісне зображення з досягненням максимальної дистанції прицілювання - в результаті виходи..

63550.00 грн

Бінокль Kahles 8x42

Бінокль Kahles 8x42

Kahles 8x42 один з найкомпактніших і найлегших High-End біноклів у світі.Запатентоване KAHLES багатошарове просвітлення лінз AMV дозволяє використовувати бінокль до останніх хвилин вечірніх сутінків і..

33866.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)