Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno

  

http://www.zbrojovka-brno.cz/en/Default.aspx

Зброя із міста Брно


    Невелика Чехословаччина завжди вважалася найбільшим у Європі виробником зброї та батьківщиною видатних конструкторів-зброярів. Ще в першій половині минулого століття були закладені основи Чеської збройової промисловості, але бурхливими темпами вона стала розвиватися лише після Другої світової війни. Виникло кілька збройових фірм, найбільшими з яких на сьогоднішній день стали Сеска Збройовка (м. Угерське-Брід) та Zbrojovka Brno або Brno arms (м. Брно). Причому, якщо перша спеціалізується в основному на виробництві бойової, поліцейської та мисливської зброї, то друга спеціалізується на виробництві мисливської та спортивної гладкоствольної, комбінованої, нарізної (у тому числі малокаліберної) зброї. Свого роду "розподіл праці". І якщо зброя заводу Сeska Zbrojovka "гримить" по всьому світу: пістолети СZ 75/85, CZ 100, пістолет-кулемет Scorpion, снайперська гвинтівка CZ 537 Sniper та ін., то інформацію про продукцію, що випускається заводом Zbrojovka Brno, можна зустріти кожному спеціалізованому довіднику. Ми вважаємо це несправедливим упущенням укладачів подібної літератури (хоча б тому, що на цьому підприємстві свого часу конструктором Вацлавом Холеком був розроблений один із найзнаменитіших кулеметів XX століття – ZB 24, більш відомий у світі під ім'ям "Брен") і намагатимемося заповнити цей пропуск, тим більше, що в нашому магазині "П'ята Стража" ця зброя представлена.
Чехословацький державний збройовий завод виник у 1918 р. на базі артилерійських майстерень австро-угорської армії, що проводили ремонт армійської зброї, залізничних вагонів, телеграфного та телефонного обладнання, і т. д. На цьому заводі робили також збирання австрійських гвинтівок Mannli а пізніше - чеської модифікації Mauser 98 - "модель 24".
У період із 1924 по 1925 рр. були збудовані будівлі цехів з виробництва гвинтівок, кулеметів, автомобілів, машинобудівне відділення та відділення технологічного оснащення. Розширився асортимент продукції, що випускається: автомобілів, велосипедів, ваг, авіаційних двигунів, обробних верстатів і т.д.
Наприкінці 20-х років. Zbrojovka Brno стає одним із найбільших центрів у світі з виробництва стрілецької зброї. У період із 1934 по 1938 рр. Zbrojovka Brno, перетворившись на концерн світового значення, розширила свій вплив не лише в Чехії, а й у сусідній Словаччині, Румунії та Югославії. Під час Другої світової війни Чехія не уникла німецької окупації, і Zbrojovka Brno змушена була випускати зброю для збройних сил нацистської Німеччини.
Після закінчення війни, хоч і було налагоджено виробництво мисливської та спортивної зброї, до 80-х років. Zbrojovka Brno випускала здебільшого "цивільну" продукцію - обчислювальну техніку, засоби зв'язку, дизельні двигуни та ін. Мисливська та спортивна зброя становила лише малу частину виробленої продукції. Все змінилося в 90-ті роки. З розвалом соцалістичного табору та переходом Чехословаччини на ринкову економіку на підприємстві було проведено радикальні структурні зміни, які супроводжувалися закриттям неперспективних напрямів виробництва та зниженням чисельності персоналу. Zbrojovka Brno поступово трансформувалася в акціонерне товариство Zbrojovka Brno a.s.
У 2000 р. Zbrojovka Brno була реорганізована в холдинг, що складається з чотирьох фірм: Zbrojovka Brno Arms a.s., ZB Trade a.s., Zbrojovka Brno Technologies a.s., Zbrojovka Brno Metal s.r.o.
Сьогодні фірма Zbrojovka Brno Arms a.s. випускає мисливську та спортивну зброю наступних типів: • двоствольні гладкоствольні рушниці з вертикально спареними стволами; • двоствольні комбіновані рушниці з вертикально спареними стволами; • двоствольні штуцери з вертикально спареними стовбурами; • одноствольні рушниці та штуцера; • магазинні карабіни з поздовжньо-ковзним затвором; • малокаліберні гвинтівки, спортивні револьвери та ін.
На основі небагатьох базових моделей фірма виробляє рушниці різних модифікацій зі змінними стволами: гладкими, нарізними та комбінованими. Такі рушниці за своїми характеристиками, широкому асортименту, універсальності та ефективності можуть задовольнити вимоги будь-якого найвибагливішого мисливця та спортсмена.


Кільця Zbrojovka (Ø30)

Кільця Zbrojovka (Ø30)

Висота = 17 мм. Кільця на ластівчин хвіст 15 мм. Встановлено стопор EASYFIT для запобігання зміщенню кронштейна. Чотири гвинти на кожному кільці. Посилений подвійний затискач...

5043.00 грн

Кільця Zbrojovka (Ø30)

Кільця Zbrojovka (Ø30)

Висота = 17 мм. Кільця на ластівчин хвіст 15 мм. Встановлено стопор EASYFIT для запобігання зміщенню кронштейна. Чотири гвинти на кожному кільці. Посилений подвійний затискач...

5043.00 грн

Карабін комбінований BRNO PPK Favorit k. 12/30-06

Карабін комбінований BRNO PPK Favorit k. 12/30-06

   BRNO Favorit - двоствольна комбінована рушниця з вертикально спареними стволами призначена для полювання. Низька посадка надає витонченості та забезпечує міцність загальної конструкції. У..

50307.00 грн

Карабін нарізний BRNO PPK KM22 k.22LR

Карабін нарізний BRNO PPK KM22 k.22LR

    Карабін нарізний BRNO PPK KM22 калібру .22LR оснащений прикладом з деревини горіха без щоки. Гвинтівка є магазинною, з ручним перезарядженням та болтовим затвором.      &n..

17550.00 грн

Карабін нарізний BRNO PPK KMS622 k.22LR

Карабін нарізний BRNO PPK KMS622 k.22LR

    KMS 622 напівавтоматична магазинна семи зарядна гвинтівка. Один з кращих зразків у даному калібрі, зроблений у кращих традиціях чеських зброярів, не має жодної запчастини з легкого сплав..

19320.00 грн

Карабін нарізний BRNO PPK KMS611 k.22WMR

Карабін нарізний BRNO PPK KMS611 k.22WMR

    KMS 611 напівавтоматична п'яти магазинна зарядна гвинтівка. Один з кращих зразків у даному калібрі, зроблений у кращих традиціях чеських зброярів, не має жодної запчастини з легкого спла..

18860.00 грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)