Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

X-SOCKS

X-SOCKS

Компанія X-Socks – це революційний бренд. Ні до, ни після нього такого не виробляв. Їх профіль – це спортивні шкарпетки та термобілизна. Вони унікальні тим, що для їх виготовлення залучаються найсучасніші технології. У загальній колекції компанії X-Socks налічується 130 найменувань шкарпеток та 210 білизни.
Її заснували в 2000 році, у Швейцарії. Компанія захотіла виділитися із загальної маси та максимально швидко опанувати довіру клієнтів. Для цього вони обрали найсучасніші матеріали та знання анатомії. Все разом це дало їм розуміння про ідеальні речі, які дійсно відводять вологу, зберігають тепло і знімають втому під час експлуатації. Висока якість даних виробів оцінена олімпійцями. На Туринських іграх 17 збірних обрали для себе продукцію бренду X-Socks. Усі удостоїлися медалей. X-Socks – це один із брендів, рекомендований Олімпійським Комітетом.
Наразі у розпорядженні компанії знаходиться 40 патентів. Кожен із них розробили вчені фірми. Це дозволяє досягти унікального складу виробів. У всі моделі вкладено 5-12 різних компонентів. Вони укладені саме там, де від них буде максимальна користь. Вся продукція сертифікована та багато разів протестована. Скептики проводили власні випробування. Товар із логотипом X-Socks їх приємно здивував.


Шкарпетки X-Socks Hunting

Шкарпетки X-Socks Hunting

Шкарпетки X-Socks® Hunting Long - задовольнять запити найвибагливіших до комфорту мисливців. Досвідчені мисливці розуміють, наскільки важливо, особливо в умовах негоди, зберігати ноги в сухості та теп..

1349.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)