Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Weihrauch

Weihrauch

    Weihrauch & Weihrauch Sport GmbH & Co. KG – компанія-виробник Weihrauch, створена в Целла-Меліс (Німеччина) у 1899 році Германом Вайраухом. Засновник німецької фірми спочатку був простою підмайстром у відомого майстра зброї. Після того, як зброяр призначив Германа своїм наступником, той створив власну компанію на базі отриманої майстерні. Сини Вайрауха змалку допомагали батькові в ремеслі, завжди працювали разом з ним і переймали збройові секрети майстерності, безцінний досвід і знання Германа.


    https://www.weihrauch-sport.de/


    Своїми відмінними характеристиками фірма швидко завоювала світове визнання і повагу кращих стрільців, а також ідеальну репутацію. Компанією, як і раніше, володіє і розпоряджається родина Вайраух. Багаторічний досвід фірми, справжня німецька працьовитість і сумлінність, суворе дотримання традицій виробництва Weihrauch, таємні секрети майстерності, ретельна перевірка всіх використовуваних матеріалів, вироблена збройовими фахівцями – ось ті самі передумови, що зумовлюють випуск високоякісної потужної зброї.

Weihrauch виготовляє та випускає сучасну феноменально точну зброю, розроблену за допомогою новітніх технологій виробництва. Інновації, що впроваджуються, впливають на постійне поліпшення гвинтівок і сприяють випуску нових моделей, а також дозволяють швидко реагувати на мінливі потреби ринку. Зброю даної марки віддають перевагу і спортсменам, і мисливцям з усього світу, тому що вже протягом багатьох років Weihrauch уособлює стабільну надійність, досконалу якість, високу точність і потужність.

Спочатку фірма спеціалізувалася на виробництві та випуску зброї для полювання. Weihrauch виготовляла гвинтівки .22 калібру, що для Німеччини було нововведенням у той час. Найпотужніша та якісна бойова зброя марки Weihrauch захищала німецькі війська у Першій світовій війні, а під час Другої світової – виробник виготовляв не лише зброю, а й військові мотоцикли.


Карабін нарізний Weihrauch HW 60J k. 22 LR

Карабін нарізний Weihrauch HW 60J k. 22 LR

    Карабін нарізний Weihrauch HW 60J k. 22 LR    Weihrauch HW 60J ідеальна гвинтівка для спортивної стрілянини. Добре продумана, легка та добре збалансована, з дуже хоро..

0.00 грн

Магазин Weihrauch HW60J .22 LR 5 зарядний

Магазин Weihrauch HW60J .22 LR 5 зарядний

..

3403.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)