Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Weaver Optics

Weaver Optics

Оружейный магазин

Safari-Ukraina

Артикул: 48431

http://www.weaveroptics.com/

Американська компанія Weaver Optics була створена у 30-х роках минулого століття у Техасі Вільямом Ральфом Вівером. Сьогодні це один із найпопулярніших оптичних брендів на американському ринку, відома продукція Weaver та за межами США.

Завдяки грамотному підходу до організації виробництва, розробки та впровадження інновацій, продукція компанії вже на старті її діяльності швидко набирала популярності. Але «апогей» розквіту припав на 60-ті роки 20 століття. Саме тоді вона забезпечувала половину продажу оптичних прицілів на американському ринку. З 1968 року у компанії змінюється керівництво. З того часу керівний склад змінювався кілька разів.

В даний час вона входить до структури Vista Outdoor – найбільшої групи компаній, що спеціалізуються на розробці та дизайні товарів для спорту та активного відпочинку просто неба. Організація має близько 30 провідних світових брендів, до яких входить і «Вівер». Центральний офіс «Віста Аутдор» розташований у штаті Юта, виробничі потужності є у США та багатьох інших країнах світу.

Під брендом Weaver випускається широкий спектр оптичних прицільних пристроїв для рушниць, а також біноклі, підзорні труби, лазерні далекоміри.


Кільця Weaver (Ø26)

Кільця Weaver (Ø26)

..

1763.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)