Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Victorinox

Victorinox

https://www.victorinox.com/global/en

    Сьогодні торгова марка Victorinox – найбільший виробник ножів у Європі. Розроблений ще наприкінці 19 століття ніж, став еталоном, який по праву зайняв гідне місце в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку та Музеї прикладного мистецтва в Мюнхені за експозицією кращих зразків сучасного промислового дизайну.

    Ножі Victorinox успішно перевірені в експедиціях по арктичних льодах Північного полюса, на найвищій точці земної кулі, Горі Еверест, у тропічних лісах Амазонки, і слід зазначити, що в найекстремальніших ситуаціях Victorinox був для людини надійним другом, помічником, а іноді навіть його рятівником. . Складаний ніж Victorinox включений у стандартне спорядження кожного космонавта NASA. Оригінальний ніж Ви можете купити у нашому магазині "П'ята Стража".
    
    Фірма Victorinox завжди відрізнялася гарною якістю лез. Inox у назві фірми - французькою означає 'нержавіюча сталь' (inoxydable), на яку вона перейшла однією з перших у 1923 році. Нині якість інструментів Victorinox не залишає жодних сумнівів.


    1. Всі леза для всіх моделей ножів виготовлені зі спеціальної нержавіючої сталі з нормованими добавками вуглецю, хрому, молібдену, марганцю та кремнію. Використовується сталь лише німецького та французького виробництва. Твердість сталі визначається як добавками, а й технологією процесу загартовування. В результаті ріжучі леза Victorinox мають RC 56.

    2. Фірма використовує різні марки сталі. Наприклад, пила по дереву, ножиці та пилка для нігтів мають твердість RC 53, відкривалки та шило - RC 52, а штопор та пружини - RC 49.

    3. Пружини, що фіксують різні інструменти ножа у відкритому та закритому станах, спеціально налаштовуються для кожного інструменту. Зусилля має бути таким, щоб власник міг легко відкрити-закрити кожен інструмент і, водночас, він був би надійно зафіксований у робочому стані. Для різних інструментів ці зусилля можуть відрізнятись у 5 разів.


  4. Внутрішні прокладки, що розділяють інструменти, раніше робилися із срібно-нікелевого сплаву. З 1951 року вони виготовляються із спеціального алюмінієвого сплаву, що полегшує вагу ножа.

    Відомий випадок, коли ніж Victorinox пролежав 10 років у колодязі хімічної очисної системи. При ремонті ножа знайшли і повернули власнику. Пружинка між половинками ножиць повністю розчинилася. Все інше працювало як у новому ножі.

    Весь процес виробництва та складання ножів відбувається на заводі Victorinox у швейцарському місті Ібах. Сьогодні тут працює близько 950 осіб – це найбільший завод із виробництва ножів у Європі. 10% працівників зайняті тестуванням кожного ножа, що випускається. Щодня випускається 77 тисяч ножів (!), 90% з них йдуть на експорт (решта, напевно, купують туристи в самій Швейцарії). При виготовленні кожного ножа використовуються кілька сотень операцій. Більшість виробничого процесу автоматизована, проте контроль за якістю виготовлених ножів здійснюється експертами вручну. Фірма не дуже охоче розкриває деталі виробничого процесу, але фотографії з ювілейного альбому 1984 наочно показують, скільки уваги приділяється кожному армійському ножу при його виготовленні.

    Як доказ якості та серйозного ставлення до своїх ножів, компанія пропонує відремонтувати будь-який старий ніж Victorinox, із заміною будь-якої деталі, що вийшла з ладу. Звичайно, в більшості випадків, власнику було б набагато дешевше і простіше замінити стару модель, що зносилася на нову. Але старий армійський ніж часто має сентиментальну цінність для власника, який не може розлучитися зі своїм "бойовим другом" і просить полагодити його за будь-яку ціну. Нехай і Ваш Ніж стане надійним другом та маленькою гордістю, яка легко вміщується на долоні.

    Victorinox, найбільший офіційний виробник швейцарських армійських ножів, придбав компанію Wenger, єдиного конкурента. Угода дозволить виробленню справжніх ножів залишитися у Швейцарії та забезпечить Wenger фінансовою підтримкою, такою необхідною для продовження існування цієї компанії, заявляє компанія Victorinox.

    "Утримання швейцарського хреста у швейцарських руках - найкращий спосіб просунутися", - заявив директор Victorinox Карл Елсенер (Carl Elsener), додаючи, що закупівля дозволить компаніям конкурувати з дешевими підробками.

    Обидва виробники швейцарських ножів обслуговуватимуть продукцію під власними марками.
Після теракту 11 вересня в США забороняється провозити ножі в ручному багажі в літаках, проте ножі Victorinox досі продаються в магазинах Duty Free. Разом обидві компанії виробляють близько 25.7 мільйонів ножів на рік, і вони експортуються приблизно до 150 країн.


Ніж Victorinox Alpineer 0.8323

Ніж Victorinox Alpineer 0.8323

Складаний ніж Victorinox Alpineer 0.8323 став довгоочікуваною новинкою в колекції 111 мм мультитулів. Основна перевага представленої моделі полягає у надзвичайно простій експлуатації.В основу складної..

1126.00 грн

Ніж Victorinox Camper 1.3613

Ніж Victorinox Camper 1.3613

   Victorinox Camper - швейцарський складаний ніж найвищої якості, включає 10 різних інструментів, які надають можливість виконати 13 різнопланових функцій. Victorinox Camper є бездоганним п..

750.00 грн

Ніж Victorinox Evolution 10 2.3803.E

Ніж Victorinox Evolution 10 2.3803.E

Модель EVOLUTION 10 – це складаний ніж із габаритними розмірами всього 85 мм у складеному стані. Включаючи 13 функцій, грає роль справжнього помічника, як у побутових умовах, так і в умовах дикої прир..

1025.00 грн

Ніж Victorinox Evolution 14 2.3903.E

Ніж Victorinox Evolution 14 2.3903.E

Ніж Victorinox модель 2.3903.E Evolution 14 чудовий зразок практичного кишенькового ножа, оснащеного мінімальним необхідним набором інструментів, що часто використовуються. У закритому стані довжина м..

750.00 грн

Ніж Victorinox Evolution S13 2.3813.SE

Ніж Victorinox Evolution S13 2.3813.SE

Victorinox – це всесвітньо відомий бренд, який займається виробництвом високоякісних складаних ножів та мультитулів. Світового визнання компанія досягла завдяки легендарній мірці нержавіючої сталі. Ст..

1435.00 грн

Ніж Victorinox Evolution11 2.4803.E

Ніж Victorinox Evolution11 2.4803.E

 EVOLUTION 11 – це складаний ніж з довжиною рукояті 85 мм, який містить 13 функцій. Серед інструментів, що входять до складу ножа, ви знайдете різні викрутки, надійний клинок, зручні відкривалки ..

1025.00 грн

Ніж Victorinox Forester 0.8363

Ніж Victorinox Forester 0.8363

Складаний ніж Victorinox Forester 0.8363 стане справжньою знахідкою для любителів подорожей і пікніків. Також дана модель знайде собі застосування під час виконання садових робіт. Конструкція виробу с..

1751.00 грн

Ніж Victorinox Hunter 0.8573

Ніж Victorinox Hunter 0.8573

 Ексклюзивний складаний victorinox hunter, із серії армійських ножів, стане ідеальним помічником на полюванні, рибалці чи поході. Продумане конструкторське рішення вмістило у дуже невеликі розмір..

1763.00 грн

Ніж Victorinox Hunter Pro 0.9410.3

Ніж Victorinox Hunter Pro 0.9410.3

Складні кишенькові ножі виробництва знаменитої компанії Victorinox вже кілька десятиліть вважаються еталоном якості, функціональності продукції та краси інженерної думки. Швейцарський ніж victorinox h..

3157.00 грн

Ніж Victorinox MILITARY армії Швейцарії 0.8461.MWCH

Ніж Victorinox MILITARY армії Швейцарії 0.8461.MWCH

Офіційний армійський ніж Швейцарії оснащений великим лезом, що відкривається однією рукою.Victorinox Swiss Soldier's knife 0.8461.Офіційний армійський ніж армії Швейцарії Victorinox MILITARY Onehand о..

1877.00 грн

Ніж Victorinox Outrider 0.8513

Ніж Victorinox Outrider 0.8513

Складаний ніж Victorinox Outrider 0.8513 дуже популярний у модельному ряді мультитулів. Вікторінокс Аутрайдер гармонійно поєднує в собі найактуальніші та найзатребуваніші опції. Характеризуючи предста..

2294.00 грн

Ніж Victorinox Picknicker 0.8353

Ніж Victorinox Picknicker 0.8353

Похідні ножі є у кожного, хто любить екологічно чистий відпочинок і ставитись до туризму дуже серйозно. Але якщо вже купувати гостре лезо в похід, то обов'язково він має бути продуктом найвищої якості..

1460.00 грн

Показано з 1 по 12 із 23 (2 сторінок)