Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

ТАХО

ТАХО

https://takho.ua/


https://takho.ua/


Фірма «ТАХО» – це приватне, сімейне підприємство, створене майже 25 років тому дуже досвідченим мисливцем та професійним інженером Валерієм Ходусом.

Більшість співробітників нашої компанії працюють із моменту її заснування. Вони стали міцною сім'єю, що є однією з причин успіху компанії протягом стількох років.

Компанія ТАХО – лідер України у виробництві та продажу патронів для полювання та спорту, маючи найширшу мережу дилерів по всій країні. Це дає можливість купувати патрони національного виробника всім мисливцям та стрільцям без винятку.

Основною перевагою фірми ТАХО є величезний досвід у дослідницькій та інноваційній роботі. Наша компанія має права на безліч винаходів, патентів, торгових марок, промислових зразків. Це унікальні розробки куль і патронів для всіх умов полювання та спортивної стрільби з огляду на різну пору року, тип дичини, всі характеристики зброї та потреби мисливців.

Протягом багатьох років компанія ТАХО є Генеральним спонсором Національної збірної команди України зі стендової стрільби. А також підтримує розвиток стрілецького спорту в Україні як Головний спонсор змагань із практичної стрільби.


Патрон гладкоствольний "Асканія" кал. 12/70 №4

Патрон гладкоствольний "Асканія" кал. 12/70 №4

Надійні патрони без контейнера для полювання та стрільби з середніх та близьких дистанцій. Патрон ідеальний для полювання за складних умов (сильний вітер, висока швидкість польоту птиці тощо).  Г..

20.00 грн

Показано з 1 по 12 із 47 (4 сторінок)