Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

SWAROVSKI OPTIK

SWAROVSKI OPTIK

https://www.swarovskioptik.com/

Компанія SWAROVSKI OPTIK займається розробкою та виробництвом високоточних оптичних приладів при незмінно найвищій якості обробки скла. Вироби фірми покликані відповідати найсуворішим стандартам якості, а також вимогам до довговічності та міцності, що забезпечують їх використання представниками кількох поколінь.


Біноклі, телескопи, оптоелектронні прилади, оптичні приціли, далекоміри та системи інфрачервоного підсвічування при спостереженні за слабко освітленими об'єктами, вироблені компанією SWAROVSKI OPTIK, улюблені та шановані професіоналами за чудову точність виконання, відмінну оптику, ідеальну оптику. Як виробник високоточних оптичних приладів, що відповідають найвищим стандартам якості та забезпечують неперевершено комфортне застосування, компанія SWAROVSKI OPTIK є провідним світовим постачальником оптики для полювання, спостереження за природою та птахами, а також для відпочинку та подорожей.


Продукція SWAROVSKI OPTIK успішно позиціонується на світовому ринку в преміум-сегменті, оскільки відповідає найвищим якісним критеріям, містить інновації та відрізняється чудовим дизайном. Бездоганні якісні стандарти доповнюються широким спектром гарантійних та сервісних послуг, що значно підвищує ступінь задоволеності клієнтів.


Приціл Swarovski Z6i 1-6х24 SR сітка 4-I (з підсвічуванням)

Приціл Swarovski Z6i 1-6х24 SR сітка 4-I (з підсвічуванням)

Z6i – новаторська лінійка оптичних прицілів від Swarovski, яка з моменту своєї появи справила революцію у сфері прицільних пристроїв. Діапазон зміни кратності збільшився із традиційних 3-4 до 6-крат, ..

87535.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)