Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Патчі VFG Intensive к. 7,5 мм.

  • Патчі VFG Intensive к. 7,5 мм.
    Патчі VFG Intensive к. 7,5 мм. Патчі VFG Intensive к. 7,5 мм. Патчі VFG Intensive к. 7,5 мм.
  • VFG
  • Виробники  VFG
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  513
Характеристики
Характеристики
  • Виробник VFG
  • Країна виробник Німеччина
  • Кількість в упаковці 50 шт
Детальніше

451.00 грн

Патчі для чищення VFG Intensive призначені для інтенсивного очищення стовбура, їх рекомендується використовувати, якщо зброя не піддавалася чищенню, використовувалася в поганих кліматичних умовах, використовувався неякісний (брудний) боєприпас або канал столу піддався процесу іржавлення після тривалого очищення. стрільби.


Патчі виготовлені з високоякісної натуральної повсті з додаванням латунних волокон. Латунь надає повсті велику жорсткість, що дозволяє збільшити інтенсивність чищення, при цьому не боячись пошкодити нарізи. Латунні волокна аж ніяк не впливають на безпеку чищення. Патчі VFG не можуть пошкодити нарізи в каналі стовбура.


Патчі лінійки VFG Intensive поєднують у собі переваги повсті, бронзового або сталевого йоржа, відрізняються високою абразивністю, еластичністю та поглинаючою здатністю. При використанні стандартних йоржів не може досягатися повне очищення нарізів, бронзова щітка лише "зчісує" відкладення, в той час як патч повністю проникає в нарізи, таким чином гарантуючи 100% очищення каналу стовбура.


Повсть – це натуральний матеріал, який ідеально підходить для чищення каналу стовбура. Він не здатний пошкодити нарізи, добре вбирає рідини, що значно скорочує витрату засобу для чищення. Використання повстяних патчів гарантує якісне, швидке та безпечне очищення стовбура. Патчі лінійки VFG Intensive рекомендується використовувати для регулярного чищення, мастила та знежирення каналу ствола. У поєднанні з сучасними засобами для чищення, патчі VFG значно продовжать термін служби вашої зброї і дозволять домогтися видатної точності стрільби.

Характеристики
Виробник VFG
Країна виробник Німеччина
Кількість в упаковці 50 шт

Теги: Патчі,VFG Intensive