Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC # 7 (473 ml.)

  • Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC #7 (473 ml.)
  • Shooter's Choice
  • Виробники  Shooter's Choice
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  923
Характеристики
Характеристики
  • Виробник Shooter’s Choice
  • Країна виробник США
Детальніше

1230.00 грн

Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC#7 Extra Strength Bore Cleaner - новий засіб для ефективного чищення гвинтівкових стволів. Не містить аміаку. Швидко видаляє: свинець, мідь, пороховий нагар із нарізних стволів, а також видаляє залишки пластику зі стволів рушниць.

Перед чищенням зброї переконайтеся в тому, що ваше зброя розряджене, простір навколо вас добре вентилюється, ви знаходитесь далеко від дітей та/або факторів, що відволікають від роботи.


1. Рясно змочіть патч Shooters Choice MC#7 проштовхніть його через ствол щоб удалити пороховий нагар зі ствола, також цим ви повністю відкриєте мідні та свинцеві відкладення в каналі ствола.2. Змочіть Shooters Choice MC#7 бронзовий єршик, що підходить по калібру, та проштовхніть його туди/назад через ствол 10-12 разів. Позначте - після чищення, промийте йорш очищувачем Shooter's choice Quick Scrub Cleaner/Degreaser, щоб видалити брудні залишки та нейтралізувати роз'їдання щетини йоршика сольвентом. Рекомендується використовувати рівні єршики з бронзовою щетиною та латунним стержнем, щоб уникнути нанесення будь-яких пошкоджень полям нарізів.3. Знову змочіть 2 патчі і проштовхніть їх через ствол, кожен окремо, щоб удалити будь-які додаткові загрязнення від нагару, карбону, міді або свинцю.


4. Повторіть п.п. 2 і 3. Однак тепер залиште сольвент у стволі на 10-12 хвилин.


5. Щоб почистити ресивер, затворну групу та ударно-спусковий механізм, нанесіть Shooters Choice MC#7 Bore Cleaner and Conditioner прямо на місця, які потребують чищення, потім промийте ці місця очищувачем Shooters Choice Quick Scrub Cleaner/Degreaser.6. Тепер проштовхніть сухий патч через ствол. Якщо патч виходить чистим, процедура чищення закінчена. Блакитні/зелені пятна на патчі вказують на наявність у ствола залишків мідних відкладень. Чорні плями вказують на наявність у ствола залишків порохового нагару та карбону. Якщо патч виходить зі ствола грязним, повторіть вищезгадані пункти знову, доки патч не виходить чистим.


7. Після того, як ви вичистили ствол і витерли залишки сольвенту, змастіть зброю мастилом Shooters Choice High-tech all weather Grease та FP-10 Lubricant Elite. ЗМАЗУЙТЕ ЕКОНОМНО! Більше не є найкращим у змазуванні зброї. Сучасні мастила розроблені таким чином, щоб діяти при економному використанні, наявність надлишків мастила може призвести до неполадок у зброї.8. Щоб захистити ваше зброю від іржі та корозії під час короткого або тривалого зберігання, обмочіть патч Shooters Choice Rust Prevent і проштовхніть патч через ствол. Повністю розбризкайте Rust Prevent по ресиверу, ударно-спусковому механізму та на всіх зовнішніх металевих поверхнях. Це забезпечить надійний захист, як від впливу довкілля, так і від іржавіння на місцях відбитків пальців.

Характеристики
Виробник Shooter’s Choice
Країна виробник США

Теги: Засіб-для-чищення-стволів,Shooters-Choice