Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC #7

  • Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC #7
  • Shooter's Choice
  • Виробники  Shooter's Choice
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  539
Характеристики
Характеристики
  • Виробник Shooter’s Choice
  • Країна виробник США
Детальніше

1804.00 грн

Засіб для чищення стовбурів Shooters Choice MC#7 Extra Strength Bore Cleaner - новий засіб для ефективного чищення гвинтівкових стволів. Не містить аміаку. Швидко видаляє: свинець, мідь, пороховий нагар із нарізних стволів, а також видаляє залишки пластику зі стволів рушниць.

Перед чищенням зброї переконайтеся в тому, що ваша зброя розряджена, простір навколо вас добре вентилюється, ви знаходитесь далеко від дітей та/або факторів, що відволікають від роботи.


1. Рясно змочіть патч Shooters Choice MC#7 проштовхніть його через стовбур щоб видалити пороховий нагар зі стовбура, також цим ви повністю відкриєте мідні та свинцеві відкладення в каналі стовбура.
2. Змочіть Shooters Choice MC#7 бронзовий єршик, що підходить по калібру, і проштовхніть його туди/назад через ствол 10-12 разів. Позначте - після чищення, промийте єрш очищувачем Shooter's choice Quick Scrub Cleaner/Degreaser, щоб видалити брудні залишки та нейтралізувати роз'їдання щетини єршика сольвентом. Рекомендується використовувати рівні єршики з бронзовою щетиною та латунним стрижнем, щоб уникнути нанесення будь-яких пошкоджень полям нарізів.
3. Знову рясно змочіть 2 патчі і проштовхніть їх через ствол, кожен окремо, щоб видалити будь-які додаткові забруднення від нагару, карбону, міді або свинцю.
4. Повторіть п.п. 2 і 3. Однак тепер залиште сольвент у стволі на 10-12 хвилин.
5. Щоб почистити ресивер, затворну групу та ударно-спусковий механізм, нанесіть Shooters Choice MC#7 Bore Cleaner and Conditioner прямо на місця, які потребують чищення, потім промийте ці місця очищувачем Shooters Choice Quick Scrub Cleaner/Degreaser.
6. Тепер проштовхніть сухий патч через ствол. Якщо патч виходить чистим, процедура чищення закінчена. Блакитні/зелені плями на патчі вказують на наявність у стовбурі залишків мідних відкладень. Чорні плями вказують на наявність у стовбурі залишків порохового нагару та карбону. Якщо патч виходить зі стовбура брудним, повторіть вищезгадані пункти знову, доки патч не виходитиме чистим.
7. Після того, як ви вичистили стовбур і витерли залишки сольвенту, змастіть зброю мастилом Shooters Choice High-tech all weather Grease та FP-10 Lubricant Elite. ЗМАЗУЙТЕ ЕКОНОМНО! Більше не є найкращим у змазуванні зброї. Сучасні мастила розроблені таким чином, щоб діяти при економному використанні, наявність надлишків мастила може призвести до неполадок у зброї.
8. Щоб захистити вашу зброю від іржі та корозії під час короткого або тривалого зберігання, рясно змочіть патч Shooters Choice Rust Prevent і проштовхніть патч через стовбур. Повністю розбризкайте Rust Prevent по ресиверу, ударно-спусковому механізму та на всіх зовнішніх металевих поверхнях. Це забезпечить надійний захист, як від впливу навколишнього середовища, так і від іржавіння на місцях відбитків пальців.

Характеристики
Виробник Shooter’s Choice
Країна виробник США

Теги: Засіб для чищення стволів Shooters Choice MC #7