Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Змащення Shooters Choice All-Weather High-Tech Grease

  • Змащення Shooters Choice All-Weather High-Tech Grease
  • Shooter's Choice
  • Виробники  Shooter's Choice
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  521
Характеристики
Характеристики
  • Виробник Shooter’s Choice
  • Країна виробник США
Детальніше

451.00 грн

All Weather High-Tech Grease - всепогодне мастило від Shooters Choice, було спеціально розроблене на підставі останніх досягнень високих технологій.


Це синтетичне мастило є останнім досягненням у хімічній інженерії і точно відповідає всім найвибагливішим запитам щодо мастила та захисту всіх видів зброї, рибальських снастей, човнового спорядження, мотоциклів, автомобілів та інструментом.


Вона перевершує всі інші збройні мастила.

Мастило не містить лугу, безпечне для пластикових та гумових покриттів.

All Weather High-Tech Grease не склеюється як жувальна гумка під впливом високої вологості або високих температур, маючи широкий температурний діапазон застосування (від -48°С до +175°С).


Тонка плівка мастила залишається на місці нанесення та зменшує тертя між деталями, мастило проникає у пори металу та зменшує знос деталей зброї.


Змащення необхідно застосовувати на всіх ковзаючих поверхнях, запірних пристроях, спускових механізмах та запобіжниках, спускових важелях і т.д.


Ви завжди можете покластися на All Weather High-Tech Grease, коли вам необхідне мастило в умовах високого тиску, тертя або високої температури.


Застосування:


1) Для досягнення найкращого результату видаліть залишки мастил або забруднень за допомогою Quick-Scrub III - Cleaner/ Degreaser на поверхнях, які необхідно змастити.


2) Наносите мастило шприцом прямо на ті місця, які потрібно змастити.

УВАГА: після змащування відтягніть поршень шприца назад, щоб прибрати мастило з носика, надягніть ковпачок.


Для тривалого зберігання зброї витріть поверхню, що змащується сухою, чистою ганчіркою, потім нанесіть тонкий шар мастила на всі металеві деталі.

Плівка з мастила перешкоджатиме іржавінню та корозії.


Перед стріляниною з вашої зброї переконайтеся, що ви видалили все мастило з каналу ствола за допомогою МС#7 Bore Cleaner.

Характеристики
Виробник Shooter’s Choice
Країна виробник США

Теги: Змащення,Shooters-Choice