Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Shershen

Shershen

http://www.shershen.com.ua/

   Підприємство «ШЕРШЕНЬ» (торгова марка SHERSHEN, SKARABEY) понад 25 років спеціалізується на виробництві куль для пневматичної зброї. Застосування сучасних технологій та обладнання, висока якість куль для пневматики зумовило високий та стабільний попит на продукцію. Все обладнання та технологія виробництва є власними розробками конструкторів та технологів. Постійно проводиться робота з покращення якості та розширення асортименту куль.

    Після проведення відповідної модернізації обладнання асортименти виробів компанії істотно збільшився. Скарабей почав випуск виробів зі свинцю в тонкій полімерній оболонці. Вони не так забруднюють ствол і не вимагають попереднього промивання. Кульки можуть виготовлятися також із сталі та покриватися тонким зменшенням. Крім традиційних кульок, компанія випускає кулі ще двох типів. Найвідоміший - це "ковпачки", які традиційно використовувалися в пневматичних тирах багато десятків років. Більший інтерес для тих, хто серйозно захоплюється стріляниною, представляють вироби типу діабло. Вони нагадують котушку, форма головки може мати різну форму. Такі боєприпаси найкраще підходять для спортивної стрільби.

   Компанія Скарабей випускає боєприпаси під всі типи пневматичної зброї.


Кульки Скарабей DS 0.28 к. 4,5 мм.

Кульки Скарабей DS 0.28 к. 4,5 мм.

  Куля є пустотілим свинцевим конічним стаканчиком з опуклим дном в головній частині. Виготовляється методом штампування. У зв'язку з особливістю форми отримала назву «ковпачкова». Вага кулі..

85.00 грн

Кульки Шершень 0.50 к. 4,5 мм.

Кульки Шершень 0.50 к. 4,5 мм.

Кулі з плоскою головною частиною, вага кулі 0,5 грама, позиціонується як "матчева" (match, wadcutter). Призначені для тренувальної спортивної та розважальної стрільби по паперових та інших мішенях. Пр..

164.00 грн

Кульки Шершень 0.62 к. 4,5 мм.

Кульки Шершень 0.62 к. 4,5 мм.

Куля з плоско-опуклою головною частиною, вага 0,62 грами. Куля універсальна, призначена для спортивної та розважальної стрільби, з потужної зброї за різними мішенями. Вирізняється високою купчастістю ..

189.00 грн

Кульки Шершень 0.68 к. 4,5 мм.

Кульки Шершень 0.68 к. 4,5 мм.

Експансивна куля 0,68 g - куля з порожниною (поглибленням) в головній частині (Hollow Point) відрізняється підвищеною шоковою дією через те, що головна частина кулі "розкривається" (збільшується в діа..

181.00 грн

Кульки Шершень 0.75 к. 4,5 мм.

Кульки Шершень 0.75 к. 4,5 мм.

Куля з напівсферичною головною частиною (Round Nose, Domed), вага 0,75 грама. Куля універсальна, призначена для спортивної та розважальної стрільби, з потужної зброї за різними мішенями. Вирізняється ..

191.00 грн

Кульки Скарабей DS 0.86 к. 4,5 мм.

Кульки Скарабей DS 0.86 к. 4,5 мм.

Куля з напівсферичною обтяженою головною частиною (Round Nose, Domed), вага 0,86 г. Куля універсальна, призначена для спортивної та розважальної стрільби, із сучасної потужної зброї за різними мішеням..

202.00 грн

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)