Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Sako

Sako

https://www.sako.fi

    Sako є одним із найбільших у Європі розробників і виробників ручної вогнепальної зброї, призначеної переважно для цивільного застосування (полювання і спортивної стрільби). Компанії належить низка оригінальних та новаторських рішень. Зокрема, «САКО» першою у світі розпочала виробництво карабіну з подовжньо-ковзним затвором під патрон кільцевого займання Sako Quad. Мисливська та спортивна зброя випускається в широкому асортименті та відрізняється порівняльною дешевизною.    

    Sako також розробила та випускає в обмеженій кількості для потреб Збройних сил Фінляндії автомати Rk 95 Tp , за основу конструкції яких було взято автомат Калашнікова. Інші вироби — гвинтівки і пістолети — використовуються як у цивільних цілях, так і спеціальними підрозділами, воєнізованими формуваннями та силами правопорядку низки країн. До найбільш відомих виробів фірми, що мають таке «подвійне» застосування, можна віднести гвинтівку Sako TRG, що застосовується снайперами.

    Інша основна сфера діяльності компанії — виробництво патронів значного асортименту, від .22 Hornet до .375 Н&Н Magnum. Багато зразків патронів випускаються з кулями власної розробки, які широко відомі у стрілецьких та мисливських колах усього світу. Випускає компанія боєприпаси для пістолетів.
Деякі моделі зброї "САКО" випускає під маркою "Tikka", за назвою фірми, яка разом із "САКО" увійшла до складу "Нокіа".


Кріплення Sako TRG (Ø30)

Кріплення Sako TRG (Ø30)

..

12300.00 грн

Магазин Sako TRG 22, 10 зарядний .308Win.

Магазин Sako TRG 22, 10 зарядний .308Win.

..

6314.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)