Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

RWS

RWS

https://rws-munition.de/ru.html


RWS-Rottweil – німецька компанія зі столітньою історією, широко відома в усьому світі завдяки неперевершеній якості своїх боєприпасів, висока точність та досконала якість складання яких не потребують уявлення – про них знає кожен, хто дійсно захоплений спортивною стріляниною. На початку XXI століття компанія RWS увійшла до складу німецького конгломерату Dynamit Nobel/RUAG Ammotec і сьогодні представляє напрямок «продукції класу люкс», випускаючи найкращі серед компаній боєприпаси для полювання та високоточної стрільби.

 

Патрони для мисливських рушниць RWS


    Те, що спочатку вибираються патрони для мисливських рушниць компанії RWS, - не випадково. RWS - єдиний значний постачальник патронів, які він виробляє сам. Сучасні технології забезпечують високу якість поверхні патронів та їх властивостей. Постріл вражає своєю точністю та оптимально настильною траєкторією польоту.


    Більшість співробітників компанії RWS-завзяті мисливці і практикують свою майстерність не тільки в Німеччині, а й за її межами. Тим самим вони роблять неоціненний внесок у технологію розвитку та постійне вдосконалення патронів. Така зацікавлена особиста участь- це невід'ємна частина мисливської філософії нашої компанії: у вирішальний момент пострілу мисливець концентрує свою увагу на головному, оскільки може покластися на якість зброї.


Патрони кільцевого займання від компанії RWS


     Компанія RWS випускає набої кільцевого займання як для полювання, так і для спортивних змагань. У полюванні вони в основному використовуються для пасток та полювання на дрібну дичину або тварин-шкідників. Численні розробники та інженери ретельно підібрали склад патронів, що забезпечує звичну високу якість патронів марки RWS. Є безліч моделей дрібнокаліберних набоїв, які так воліють використовувати мисливці. Той же принцип високої якості застосовується і тут: для кожного калібру компанія RWS гарантує відмінне виконання та точність у найвищому їхньому прояві.  


    У спорті патрони кільцевого займання вже давно успішно застосовуються та удостоєні неодноразових перемог на Олімпійських Іграх. Атлети з багатьох країн світу довіряють легендарному виконанню патронів компанії RWS. 600 очок із 600 можливих, світові рекорди, перемоги на Олімпійських Іграх та численні призові місця на міжнародних змаганнях.Показано з 1 по 12 із 39 (4 сторінок)