Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Пістолет травматичної дії Форт-17Р к.9 мм.

 • Пістолет травматичної дії Форт-17Р к.9 мм.
  Пістолет травматичної дії Форт-17Р к.9 мм. Пістолет травматичної дії Форт-17Р к.9 мм.
 • Форт
 • Виробники  Форт
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  174
Характеристики
Характеристики травматики
 • Виробник Форт
 • Країна виробник Україна
 • Модель Форт 17Р
 • Калібр 9 мм.
 • Принцип дії Вільний затвор
Детальніше

21186.00 грн

        Інженери вінницького НУО сконструювали, випробували та підготували до виробництва модель пістолета з пластиковою рамкою (композитний поліамід, армований скловолокном). Так народився пістолет «Форт-17». Використання полімерів дозволило значно скоротити вагу пістолета, що зробило зручним для повсякденного носіння. Травматичний пістолет "Форт-17Р" принципово нічим не відрізняються від пістолета "Форт-17". Рамка виготовлена ​​з ударостійкого пластику, а решта деталей виготовлена ​​зі збройової сталі. Основна відмінність травматика від бойового аналога полягає у матеріалі виготовлення та внутрішньої конструкції ствола, а також термообробці сталевих деталей. У пістолета "Форт-17Р" стовбур, затвор і напрямні рамки не загартовані.

         

        При розробці пістолета "Форт-17" за основу було взято перевірений часом пістолет "Форт-12", природно, що наступність збереглася і у травматичних версій пістолетів. Більшість деталей пістолетів «Форт-12Р» і «Форт-17Р» уніфіковано і багато з них взаємозамінні. Якщо поглянути на внутрішню частину затвора пістолета ФОРТ-17Р, то він практично повністю нагадує затвор пістолета ФОРТ-12Р. Хоча деталі затворів та уніфіковані, самі затвори не взаємозамінні. Рамка травматичного пістолета «ФОРТ-17Р» має сталеві напрямні, роль яких виконують по суті три деталі, стовбур пістолета і дві симетричні напрямні, жорстко закріплені в тильній частині рамки.

    

         Травматичний пістолет «Форт-17Р» є зброєю для ближнього бою і розрахований на поразку супротивника на відстанях до 10 метрів. Габарити та ергономіка травматичного пістолета «Форт-17Р» дозволяють зручно тримати зброю в руці, а великі прицільні пристрої з широкою мушкою забезпечує комфортне прицілювання. Пістолет оснащений самовзводним ударно-спусковим механізмом куркового типу подвійної дії SA/DA. Конструкція передбачає затримку затримки, що утримує затвор після пострілу останнього патрона в крайньому задньому положенні. Затвор вільний. Стовбур не має зчеплення із затвором, замикання каналу стовбура досягається масою затвора та силою зворотної пружини. Запобіжник травматика «Форт-17Р» прапорця, розташований з лівого боку, при включенні блокує затвор з рамкою, шепотіло з курком, ударник, шепотіло зі спусковим гачком.

Характеристики травматики
Виробник Форт
Країна виробник Україна
Модель Форт 17Р
Калібр 9 мм.
Принцип дії Вільний затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарної та подвійної дії
Загальна довжина, мм 179
Висота, мм 131
Ширина, мм 35
Місткість магазину, шт 16
Вага з порожнім магазином, кг 0,68

Рекомендовані товари

Теги: Форт