Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm

 • Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm
  Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm Пістолет травматичної дії Форт-12Р к.9mm
 • Форт
 • Виробники  Форт
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  173
Характеристики
Характеристики травматики
 • Виробник Форт
 • Країна виробник Україна
 • Модель Форт 12Р
 • Калібр 9 mm Р.А.
 • Принцип дії Вільний затвор
Детальніше

31900.00 грн

Травматичний пістолет «Форт-12Р» є зброєю самооборони і призначений для стрільби травматичними патронами, спорядженими еластичними кулями не смертельної дії (гумовими кулями, кульками), є зброєю ближнього бою і розрахований на поразку супротивника на відстанях до 10.


        Травматичний пістолет "Форт-12Р" виконаний на базі бойової версії пістолета "ФОРТ-12" і повністю (за винятком накладок на рукоятку) виготовлений зі сталі. Пістолет розроблений та випускається НВО "Форт" на замовлення МВС України. При розробці використовувався досвід відомої Чеської збройової фірми CZ (Ceska Zbrojovka) і за основу взяли медель пістолета CZ-75. Серійне виробництво, на устаткуванні з Чехії, було розпочато у 1998 році. До 2002 року з Чехії постачалися стволи, але надалі було налагоджено повністю власне виробництво.

В МАГАЗИНі зброї "П'ЯТА СТРАЖА" Є ВСЕ ДЛЯ ПОЛЮВАННЯ І СПОРТУ ТІЛЬКИ ВІД ОФІЦІЙНИХ ВИРОБНИКІВ!

        За заявою виробника, пістолет розрахований на виробництво 50 тисяч пострілів. Травматичний пістолет "Форт-12Р" має мінімальні відмінності від свого бойового аналога. Пістолет виготовляється на тих же технологічних лініях та з тих самих матеріалів, що й бойова зброя. УСМ обох пістолетів повністю ідентичний. Рама та затвор виготовлені з одних матеріалів і в залежності від року випуску можуть відрізнятися лише термообробкою та покриттям.

        

        Основна відмінність травматичної та бойової версій у діаметрі, покритті та способі кріплення стовбура. У бойовій версії ФОРТ-12 ствол, як правило, чорного кольору. Внутрішня частина стовбура травматичного пістолета «Форт-12Р», представленого на ринку України, не має нарізів, зубців, обмежувачів чи розсікачів, має гладкий хромований стовбур.


Характеристики травматики
Виробник Форт
Країна виробник Україна
Модель Форт 12Р
Калібр 9 mm Р.А.
Принцип дії Вільний затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарної та подвійної дії
Загальна довжина, мм 180
Висота, мм 130
Ширина, мм 32
Місткість магазину, шт 16
Вага з порожнім магазином, кг 0,83

Теги: Травматичний пістолет,форт