Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm

 • Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm
  Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма ТТ-Т к.9mm
 • Ерма-Інтер
 • Виробники  Ерма-Інтер
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  171
Характеристики
Характеристики травматики
 • Виробник Ерма-Інтер
 • Країна виробник Україна
 • Модель Ерма ТТ-Т
 • Калібр 9 mm Р.А.
 • Принцип дії Вільний затвор
Детальніше

27360.00 грн

Всі моделі травматичних пістолетів ЕРМА ТТ-Т виконуються на базі бойової версії, що має знімну пружину, що знімається. Яких-небудь обмежувачів та виступів усередині каналу стовбура немає.

   

    Автоматика ТТ-Т діє з урахуванням віддачі вільного затвора. Замикання ствола відбувається за рахунок маси затвора та сили впливу поворотної пружини. Поворотна пружина затвора надівається на стовбур пістолета. Внутрішній діаметр стовбур зменшений та становить від 5.4 до 5.6 мм. Це зроблено для того, щоб автоматика травматичного пістолета ТТ-Т надійно працювала.


    Ударно-спусковий механізм – подвійної дії. Допускає ведення лише одиночного вогню. . Перший постріл можна робити як самовзводом, або звівши курок вручну.


    Прицільний пристрої у цієї моделі відкриті. Використовується однорядний коробчастий магазин на 8 од. патронів, розміщений у ручці пістолета.


    Загалом травматичний пістолет ТТ-Т від ЕРМА ІНТЕР крім високої якості, великого службового ресурсу та історичної цінності є надійною та досить ефективною зброєю самооборони. Однією з найважливіших переваг пістолета, є надійність роботи в найважчих умовах експлуатації. Ця якість була доведена не тільки на випробуваннях і при експлуатації в армії, а й у суворих бойових умовах, у різних країнах. Травматичний пістолет Токарєва поєднує у собі найкращі якості особистої зброї самооборони. Він дуже надійний, міцний, безпечний, простий у користуванні та обслуговуванні. Він не здається пластиковою іграшкою або дешевим виробом із легкого сплаву. Це міцний та надійний пістолет, на який можна покластися.

Характеристики травматики
Виробник Ерма-Інтер
Країна виробник Україна
Модель Ерма ТТ-Т
Калібр 9 mm Р.А.
Принцип дії Вільний затвор
Загальна довжина, мм 195
Висота, мм 128
Ширина, мм 30
Місткість магазину, шт 7
Вага з порожнім магазином, кг 0,85

Теги: Ерма