Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Пістолет травматичної дії Ерма-55Р к.9mm

 • Пістолет травматичної дії Ерма-55Р к.9mm
  Пістолет травматичної дії Ерма-55Р к.9mm Пістолет травматичної дії Ерма-55Р к.9mm
 • Ерма-Інтер
 • Виробники  Ерма-Інтер
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  180
Характеристики
Характеристики травматики
 • Виробник Ерма-Інтер
 • Країна виробник Україна
 • Модель Ерма-55Р
 • Калібр 9 mm Р.А.
 • Принцип дії Вільний затвор
Детальніше

20200.00 грн

Травматичний пістолет Ерма-55Р є зброєю, виготовленою повністю зі сталі.


    Травматична зброя це насамперед засіб самооборони і до нього застосовні зовсім інші вимоги, ніж до бойової зброї. І справа навіть не в тому, які боєприпаси використовуються в пістолеті травматичні або бойові набої, а в тому що засіб самооборони має бути крім того, що ефективно ще й компактно. І якщо про ефективність травматичної зброї можна сперечатися довго і наполегливо, наводячи вагомі аргументи як «за» так і «проти», то ось дивлячись на прилавок з травматикою, можна поставити питання, як носити те, що продається, адже багато моделей виконані дійсно зовсім не маленькими. Але є й винятки, наприклад, компактний травматичний пістолет Ерма-55Р.


    ЕРМА-55Р є прототипом німецького пістолета Walther TPH – (кишеньковий пістолет із курком). Який, у свою чергу, є зменшеною копією Walter PP.

    

     Коли йдеться про компактну зброю, то на питання зручності застосування та носіння відповіді завжди однакові за дуже рідкісним винятком. Природно, що компактний пістолет Ерма-55Р набагато простіше носити в порівнянні з більшими моделями. Так як, по суті, навіть кобура для нього не потрібна, а просто кишені середніх розмірів.


    У травматичного пістолета Ерма-55Р розробниками було досягнуто компактності та зручності, тому з лівого боку зброї можна знайти прапорець запобіжника, досить зручно розташований, щоб його перемикання проводилося пальцем утримуючої руки. Не менш зручним є і курок Ерма-55Р, що виключає труднощі під час вилучення пістолета. А також глибоку насічку на поверхні, завдяки якій при ручному зведенні курка досягається максимальне зчеплення з пальцем, навіть якщо руки захищені рукавичками. 

Характеристики травматики
Виробник Ерма-Інтер
Країна виробник Україна
Модель Ерма-55Р
Калібр 9 mm Р.А.
Принцип дії Вільний затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарної та подвійної дії
Загальна довжина, мм 147
Висота, мм 99
Ширина, мм 30
Місткість магазину, шт 5
Вага з порожнім магазином, кг 0,51

Теги: пістолет травматичний,ерма