Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Гвинтівка пневматична Air Arms EV-2

  • Гвинтівка пневматична Air Arms EV-2
  • Air Arms
  • Виробники  Air Arms
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  294
Характеристики
Характеристики зброї
  • Виробник Air Arms
  • Країна виробник Англія
  • Модель EV-2
  • Калібр 4.5 мм.
  • Вага, кг 4,14
Детальніше

70848.00 грн

Гвинтівка Air Arms EV2 має англійське коріння. Педантичні та старанні британці створили гідне дітище, яке має кращі характеристики та якості, які властиві взагалі гвинтівкам.

Компанія-виробник NSP Engineering спочатку позиціонує цю зброю, як відноситься до класу спортивного.

Як показують дослідження гвинтівки Air Arms EV2, дійсно дуже надійні і практичні у використанні, при цьому славляться ще й своєю довговічністю. Так що подібна покупка буде вдалою і радуватиме не один рік.

Крім практичності, гвинтівки Air Arms EV2 мають ще й естетичне задоволення. Ложе виконано з дерева (горіх або бук), потиличник гумовий, що робить використання зброї зручнішою, а рухи точнішими. До речі, сам потиличник виготовляється в Італії. Так що дизайн гвинтівки Air Arms EV2 увібрав у себе найкращі якості класичних ліній та практикизму.

Ця зброя призначена для спортивної стрілянини в принципі, а надійність та зручність експлуатації її зробило дуже популярною серед професійних спортсменів. Гвинтівка Air Arms EV2 характеризується високою куповістю пострілу, що забезпечує чіткий наріз стовбура.

Ортопедична ложа, сошки, елегантні лінії дизайну, висока якість матеріалів виготовлення робить гвинтівку Air Arms EV2 не просто зброєю нового покоління, а й найкращою у своєму класі. До приємних доповнень гвинтівки варто віднести індикатор вітру, можливість повного підстроювання прикладу для зручності користувача, зворотний відбивач, що регулюється.

Куля вилітає зі швидкістю, що дорівнює порядку 300 м/с, при цьому швидкість може регулюватися. Для зарядки барабана використовують 10 свинцевих куль калібром 4,5мм.

Також гвинтівка Air Arms EV2 характеризується можливістю накачуваного тиску до 200 бар, є вбудований манометр. Зброя дозволяє зробити до 100 пострілів із 1 закачування.

З метою підвищення безпеки гвинтівка Air Arms EV2 оснащена запобіжником.

Характеристики зброї
Виробник Air Arms
Країна виробник Англія
Модель EV-2
Калібр 4.5 мм.
Вага, кг 4,14
Довжина ствола, мм 420
Загальна довжина, мм 1080
Ємність магазину 1
Спуск Двоступінчастий регульований, з автоматичним запобіжником
Матеріал ложа Ламінований
Енергія <12 (ft/lb)
Тип пружини PSP

Рекомендовані товари

Теги: Air Arms,Гвинтівка пневматична