Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Strasser RS 05 Consul III к. 30-06

  • Strasser
  • Виробники  Strasser
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  161
Характеристики
Характеристики зброї
  • Виробник Strasser
  • Країна виробник Австрія
  • Модель RS 05 Consul III
  • Калібр 30-06
  • Вага, кг 3,1кг
Детальніше

240260.00 грн

Карабін Strasser RS 05 Consul III к. 30-06

Магазинний карабін Strasser RS 05 – це результат взаємодії австрійської компанії HMS та німецького конструктора Хорста Блазера. Карабін має модульну конструкцію та поздовжньо-ковзний затвор прямої дії.
Магазинный карабин Strasser RS 05

   На розробку та створення карабіну Strasser RS ​​05 пішло 2 роки. З погляду ринку України дана модель зброї дуже цікава. У карабіні Strasser RS ​​05 використовуються нові технічні рішення, конструкція майже всіх вузлів відрізняється надійністю та високою ергономікою.

    

     Прицільні пристосування карабіна припускають ведення швидкої стрільби, наприклад, на погоні загону або при тропленні звіра. Зброя має гарну розважування і зручність керування. Маса зброї – 3,1–3,2 кг.

    

     Карабін складається з наступних вузлів: ствола з прицілом, ствольної коробки із затискачем, затвора, спускового механізму, цівки, приклада та магазину. У комплект карабіна входить шестигранний ключ для кріплення ствола у ствольній коробці. Він розміщується в пазу цівки, під стволом.


ЗМІННИЙ СТВОЛ


Випускаються дві групи змінних стволів: стандартна група включає такі калібри: .243 Win.; .270 Win.; .308 Win.; 6,5 x65RWS; 7x64; .30-06 Spr.; 8x57IS; 9,3 x62. Довжина стволів різна, у калібрі .243 Win. - 49 см, .30-06 Sрг. - 54 см.


У групі магнум є стовбури під патрони 7mm Rem; .300 Win.Mag і .375 H•H з довжиною 60 див.

    

     При зміні калібру всередині кожної групи заміні підлягає тільки стовбур. При переході з калібру однієї групи на калібр іншої змінюються стовбур, личинка затвора та магазин.

    

     Другою особливістю конструкції карабіна є наявність вузла кріплення казенної муфти ствола до ствольної коробки. Цей вузол затягується і послаблюється вищезгаданим шестигранним ключем, що зберігається в цівці. Дуже зручна конструкція в порівнянні з кріпленням ствола до ствольної коробки гвинтами.

    

     Стовбурна коробка виготовлена ​​з легкого сплаву. На верхній частині ствольної коробки виконано майданчик для кріплення кронштейна оптичного прицілу. Кронштейн штатний, сконструйований саме для цього карабіна.


  Замикання затвора здійснюється за допомогою чотирьох бойових виступів. При закриванні затвора вони виштовхуються в кільцеву проточку хвостовика стовбура і відбувається замикання. Личинка знімна затвора, може бути двох розмірів: одна для групи стандартних калібрів, друга - для «магнумів». У затворі також розміщується ударний механізм, запобіжник, індикатор взводу та рукоятка.     Спусковий механізм розміщено у знімному модулі. При необхідності він легко відокремлюється від ствольної коробки і так само вставляється до неї. Спусковий механізм має шнелер. Зусилля спуску може бути встановлене у трьох значеннях зусиль: 2500, 1600 і 800 грамів, а шнеллера – від 100 до 200 г. Магазин відокремлений, відокремлюється від ствольної коробки при одночасному натисканні двох бічних кнопок, розташованих у передній частині ствольної коробки.

    

     Безумовно, Хорст Блазер не просто так конструював цю зброю, і за це, звичайно, варто захоплюватись її геніальністю як конструктора. З'явився ще один добротно, австрійськи зроблений зразок зброї. З конструктивної точки зору ця зброя, безперечно, становить інтерес.

Характеристики зброї
Виробник Strasser
Країна виробник Австрія
Модель RS 05 Consul III
Калібр 30-06
Вага, кг 3,1кг
Довжина ствола, мм 540 мм
Загальна довжина, мм 1090 мм
Ємність магазину 3+1
Спуск Регульований, Шнеллер
Матеріал ложа Дерево преміум класу

Рекомендовані товари

Теги: Strasser,карабін нарізний