Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win

 • Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win
  Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win Карабін нарізний Heym SR21 Terrier k. 243Win
 • Heym
 • Виробники  Heym
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  48
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Heym
 • Країна виробник Німеччина
 • Модель SR21 Terrier
 • Калібр 243Win
 • Вага, кг 3.2 кг
Детальніше

76670.00 грн

Справжній лідер світового рівня, як завжди, відрізняється істинно німецьким підходом буквально до кожної дрібниці. Відмінною рисою карабіна Нeym SR-21 як завжди є витончена чарівність скромності та опрацьованість кожної деталі від форми прикладу до спускового механізму.


    Крім цього, виробник славиться винятковою якістю матеріалів та цілком помірною ціною. Зброя відрізняється консервативністю технологічних рішень, що є провідним пріоритетом для покупця.

Прихильність до традицій позначилася і на основній тенденції - компанія Хейм не стала здешевлювати конструкцію за рахунок сплавів полегшеного типу або пластмаси.

    Магазинний карабін Heym SR-21 є класичною моделлю з ручним перезарядженням болтовим подовжньо ковзним з поворотом затвором. Рукоятка жорстко з'єднана зі стеблом затвора, а запобіжник у вигляді горизонтального важеля з трьома положеннями змонтований на затворі хвостовику. Замикання затвора в стовбурі потужне, тому що його личина має три бойові упори прямокутного перерізу.

    SR-21 має оптимальну масу - зі стволом довжиною 580 мм важить залежно від калібру приблизно 3,2 кг. Всі основні деталі виконуються з нержавіючої сталі, і цей варіант підійде тим, хто любить тривалі мисливські експедиції, коли чистка гвинтівки в день стрілянини не завжди можлива.

    Ця зброя – найкраще, що можна зробити в Німеччині, а за деякими позиціями й у світі. Заслуговує на захоплення класична лінія продукції Heym, яку фірма зберігає, незважаючи на світові тенденції до переходу на легкі сплави та пластик, до зниження собівартості зброї.

Характеристики зброї
Виробник Heym
Країна виробник Німеччина
Модель SR21 Terrier
Калібр 243Win
Вага, кг 3.2 кг
Довжина ствола, мм 580 мм
Загальна довжина, мм 1110 мм
Ємність магазину 3+1
Матеріал ложа Дерево шпон

Теги: Heym,карабин нарезной