Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги)

 • Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги)
  Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги) Карабін нарізний Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги)
 • Heym
 • Виробники  Heym
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  21
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Heym
 • Країна виробник Німеччина
 • Модель SR21 Concord (для шульги)
 • Калібр 308Win
 • Вага, кг 3 кг
Детальніше

200490.00 грн

Нарізний карабін Heym SR21 Concord k. 308Win (для шульги)

    Heym SR21 Concord встановлюють профільований ствол, ребра якого виконують роль підсилювачів та охолодження. Вони служать і декоративними елементами. Затворна коробка, основа цілика та мушки – сірого кольору, не бликують. Модифікація Concord має відкритий приціл, зі «світяться» мушкою і цілком.

     Справжній лідер світового рівня, як завжди, відрізняється істинно німецьким підходом буквально до кожної дрібниці. Відмінною рисою карабіна Нeym SR-21 як завжди є витончена чарівність скромності та опрацьованість кожної деталі від форми прикладу до спускового механізму.

    Крім цього, виробник славиться винятковою якістю матеріалів та цілком помірною ціною. Зброя відрізняється консервативністю технологічних рішень, що є провідним пріоритетом для покупця.

Прихильність до традицій позначилася і на основній тенденції - компанія Хейм не стала здешевлювати конструкцію за рахунок сплавів полегшеного типу або пластмаси.

    Магазинний карабін Heym SR-21 є класичною моделлю з ручним перезарядженням болтовим подовжньо ковзним з поворотом затвором. Рукоятка жорстко з'єднана зі стеблом затвора, а запобіжник у вигляді горизонтального важеля з трьома положеннями змонтований на затворі хвостовику. Замикання затвора в стовбурі потужне, тому що його личина має три бойові упори прямокутного перерізу.

    SR-21 має оптимальну масу - зі стволом довжиною 500 мм важить залежно від калібру приблизно 3 кг. Всі основні деталі виконуються з нержавіючої сталі, і цей варіант підійде тим, хто любить тривалі мисливські експедиції, коли чистка гвинтівки в день стрілянини не завжди можлива.

    Ця зброя – найкраще, що можна зробити в Німеччині, а за деякими позиціями й у світі. Заслуговує на захоплення класична лінія продукції Heym, яку фірма зберігає, незважаючи на світові тенденції до переходу на легкі сплави та пластик, до зниження собівартості зброї.

Характеристики зброї
Виробник Heym
Країна виробник Німеччина
Модель SR21 Concord (для шульги)
Калібр 308Win
Вага, кг 3 кг
Довжина ствола, мм 500 мм
Загальна довжина, мм 1030 мм
Ємність магазину 3+1
Спуск Регульований, Шнеллер
Матеріал ложа Дерево горіх преміум класу

Теги: Heym,карабін нарізний