Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м)

 • Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м)
  Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м) Карабін нарізний Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м)
 • Heym
 • Виробники  Heym
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  41
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Heym
 • Країна виробник Німеччина
 • Модель SR21 (для шульги, б/м)
 • Калібр 300 WinMag
 • Вага, кг 3.2 кг
Детальніше

90200.00 грн

Нарізний карабін Heym SR21 k. 300 WinMag (для шульги, б/м)

   Справжній лідер світового рівня, як завжди, відрізняється істинно німецьким підходом буквально до кожної дрібниці. Відмінною рисою карабіна Нeym SR-21 як завжди є витончена чарівність скромності та опрацьованість кожної деталі від форми прикладу до спускового механізму.

    Крім цього, виробник славиться винятковою якістю матеріалів та цілком помірною ціною. Зброя відрізняється консервативністю технологічних рішень, що є провідним пріоритетом для покупця.

Прихильність до традицій позначилася і на основній тенденції - компанія Хейм не стала здешевлювати конструкцію за рахунок сплавів полегшеного типу або пластмаси.

     Магазинний карабін Heym SR-21 є класичною моделлю з ручним перезарядженням болтовим подовжньо ковзним з поворотом затвором. Рукоятка жорстко з'єднана зі стеблом затвора, а запобіжник у вигляді горизонтального важеля з трьома положеннями змонтований на затворі хвостовику. Замикання затвора в стовбурі потужне, тому що його личина має три бойові упори прямокутного перерізу.


    SR-21 має оптимальну масу - зі стволом довжиною 610 мм важить залежно від калібру приблизно 3,2 кг. Всі основні деталі виконуються з нержавіючої сталі, і цей варіант підійде тим, хто любить тривалі мисливські експедиції, коли чистка гвинтівки в день стрілянини не завжди можлива.

     Ця зброя – найкраще, що можна зробити в Німеччині, а за деякими позиціями й у світі. Заслуговує на захоплення класична лінія продукції Heym, яку фірма зберігає, незважаючи на світові тенденції до переходу на легкі сплави та пластик, до зниження собівартості зброї.

Характеристики зброї
Виробник Heym
Країна виробник Німеччина
Модель SR21 (для шульги, б/м)
Калібр 300 WinMag
Вага, кг 3.2 кг
Довжина ствола, мм 610 мм
Загальна довжина, мм 1140 мм
Ємність магазину 2+1
Спуск Регульований, Шнеллер
Матеріал ложа Дерево горіх преміум класу

Рекомендовані товари

Теги: Heym,карабін нарізний