Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR

 • Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR
  Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR
 • Anschütz
 • Виробники  Anschütz
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  43
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Anschütz
 • Країна виробник Німеччина
 • Модель 1416 HB G Classic
 • Калібр 22LR
 • Комплектація Саундмодератор A-TEC Wave k. 22 LR - 12-20 UNF
Детальніше

63550.00 грн

Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR

       Карабіни ANSCHÜTZ відомі у всьому світі своєю точністю, прецизійною конструкцією та неперевершеними балістичними якостями. Виробник найякіснішої високотехнологічної зброї у Німеччині з 1856 року. 

Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR має систему Match 64:

     Зовнішній діаметр збільшено з 25 до 26 мм. Вага замикаючої гільзи збільшено на 12%, завдяки чому підвищилася жорсткість системи замикання. Крім того, завдяки цьому збільшилася на 15% площа замикання, що додатково підвищило безпеку під час пострілу. Дуже елегантно виглядає дугоподібний вихідний майданчик, що продовжується втулкою ударника. Система Match 64 встановлюється на гвинтівки ANSCHÜTZ класу люкс серії 1416/1417.

     Система замикання являє собою поршневий затвор з поворотним взводом, викидувачем гільзи, додатковим фіксатором патрона та відбивачем. Для встановлення оптичного прицілу використовується призматична напрямна шириною 11 мм у «хвильовому» стилі ANSCHÜTZ або додаткові різьбові отвори.

     Розташований збоку праворуч зсувний фіксатор після встановлення зброї на запобіжник блокує спусковий механізм і одночасно піднімає важіль для утримання затвора у зведеному положенні та собачку храпового механізму. Патронник можна відкрити після встановлення зброї на запобіжник. Завдяки цьому є можливість розрядити зброю після її постановки на запобіжник.


Спускові механізми:

     Спускові механізми з вільним ходом для спортивної зброї та механічні спускові механізми (D) ANSCHÜTZ вже сьогодні задають стандарти якості, надійності та прецизійної точності. Вони не безпідставно вважаються найкращими у світі! Багато виробників сьогодні вже пропонують аналоги, які використовують ці досягнення німецького збройового мистецтва у своїх моделях зброї. Легко балансовані, загартовані компоненти спускового механізму, що точно розділяються, дозволяють швидко і чисто виконувати спуск. Залежно від моделі пропонуються механізми спуску з вільним ходом або механічні механізми спуску (D).


Стовбури:

     Стовбури виготовляються за тією ж спеціальною технологією протяжки або холодного кування компанії Anschütz, яка використовується також і при виробництві всесвітньо відомих стволів Anschütz для спортивної зброї. Те саме стосується і виробництва патронника і зміщеної назад дульної частини стовбура. Різні моделі поставляються у тому числі з важкими стволами ANSCHÜTZ HEAVY BARREL (HB). У такому разі перевага цих стволів полягає у збільшеній вазі, що підвищує стійкість в упорі.


Вороніння:

     Найстарішим використовуваним виробниками зброї способом захисту від корозії є бронзування (античне вороніння). Бронзування виконувалося без використання звичайних для сьогоднішнього дня допоміжних засобів, наприклад, варильних ванн та сталевих щіток. Воно не має нічого спільного із сучасним вороненням. Це мокрий хімічний метод, за допомогою якого на залізних та сталевих поверхнях утворюється шар чорного оксиду заліза (Fe3O4). Хімічна реакція відбувається внаслідок занурення деталей, що підлягають чорнінню, в киплячий лужний окислювальний розчин з температурою в діапазоні 135 - 145°C. При цьому утворюється шар завтовшки 0,2 - 2 мкм. Завдяки низькій температурі обробки можна без проблем обробляти і вже загартовані метали. Завдяки покриттю деталей олією вони стають більш стійкими до корозії. Для збереження антикорозійного захисту все ж таки необхідно час від часу змащувати воронені деталі відповідним маслом.


Типи лож:

     Дерево є особливою аурою, багатогранний натуральний матеріал, від якого не можна відмовитися при виготовленні лож, незважаючи на величезну кількість сучасних технологічних матеріалів. Завдяки текстурі деревини, кожна ложа є унікальною. Шляхом копіткої обробки наноситься гравіювання, насічки або візерунок у вигляді складних ліній, що гарантує надійне утримання навіть у дощову погоду, а також підвищується її цінність. Базовий принцип стрілянини: ствол стріляє, ложа потрапляє в ціль! Тільки ложка, що підходить для стрілки, забезпечує правильну прикладку. Тому дизайн лож компанії ANSCHÜTZ орієнтований на наші національні мисливські традиції. Маса ложі підганяється до наших центральноєвропейських мисливців, фінішне оздоблення відповідає практичним вимогам. Залежно від мети застосування кожен надає перевагу певному типу ложі.


Гвинтівка люкс класу Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR:

Система Match 64 відрізняється більш легкою конструкцією в порівнянні з системою Match 54. Завдяки своїй прецизійності, визначній якості та терміну служби використовується в тому числі і в нашій спортивній гвинтівці моделі 1903. Навряд чи знайдеться хоча б один стрілець світового рівня в дисциплінах зі стрільби з малокаліберного зброї, яка не користувалася б цією системою під час тренувань або на шляху до перемоги у змаганнях. Гвинтівки ANSCHÜTZ класу люкс є зброєю з найвищою якістю виконання, високопрецизійною точністю стрільби для змагань.

     Ці гвинтівки оснащені важким стволом (HB), виготовленим за спеціальною технологією компанії ANSCHÜTZ.

     Зручна класична ложа для мисливської зброї із плавними лініями з деревини горіха. З прямим потиличником ложі без щоки, неслизька насічка в німецькому стилі на пістолетній рукоятці та цівка ложі, з чорним пластиковим потиличником приклада та вушками антабок для ременя (гвинти).


Двоступінчастий тригер: 5092

Зусилля спускового гачка (г): 800

Регулювання зусилля спускового гачка (г): 550 – 950

Кількість нарізів: 8

Стовбур: HEAVY BARREL

Довжина ствола з нарізами (мм): 325

Довжина ствола (мм): 353

Діаметр ствола(мм): 19

Різьблення: 1/2 Inch - 20 UNF

Характеристики зброї
Виробник Anschütz
Країна виробник Німеччина
Модель 1416 HB G Classic
Калібр 22LR
Комплектація Саундмодератор A-TEC Wave k. 22 LR - 12-20 UNF
Вага, кг 2.4 кг
Довжина ствола, мм 353 мм
Загальна довжина, мм 820 мм
Ємність магазину 10
Твіст ствола 16.5
Спуск Регульований
Матеріал ложа Дерево горіх

Рекомендовані товари

Теги: Anschütz,карабін нарізний