Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення

 • Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення
  Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення Карабін нарізний Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення
 • Krieghoff
 • Виробники  Krieghoff
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  38
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Krieghoff
 • Країна виробник Австрія
 • Модель Semprio
 • Калібр 30-06
 • Дополнительный ствол 223 Rem
Детальніше

170109.00 грн

Нарізний карабін Krieghoff Semprio k.30-06 + доп.ствол к.223Rem + кріплення   Магазинний карабін Semprio – революційний та унікальний. Ергономічний дизайн та оригінальне конструктивне рішення у поєднанні з елегантністю виконання вигідно відрізняють нову розробку фірми Krieghoff від подібних моделей інших компаній. Незвичайність конструкції полягає в тому, що перезаряджання швидко і надійно проводиться за допомогою поздовжньо рухомої цівки - так зване помпове перезаряджання. Ще одна відмінна риса карабіна – використання фірмових конструктивних рішень, а саме механізму комбінованого взводу та універсальної системи ударно-спускового механізму (UAS).


    У стандартному варіанті виконання, тобто із прицільними пристроями відкритого типу, магазинний карабін Krieghoff Semprio ідеально підходить для ближнього полювання. Якщо бути більш точним - конструктивне виконання цілика і мушки дозволяє робити швидке і точне захоплення цілей, що рухаються, на коротких дистанціях, а наявність флюоресціюючих елементів на прицільних пристосуваннях значно полегшує процес прицілювання в умовах недостатнього освітлення. Передбачена можливість встановлення оптичних прицілів різної конструкції, що, своєю чергою, збільшує дальність застосування карабіну. У комплект поставки входять набори змінних прицільних пристроїв відкритого типу та кріплень для оптичного прицілу.


    Відразу після пострілу відбувається автоматичне роз'єднання частин ударно-спускового механізму. Для виконання наступного пострілу необхідно рухом руки, що утримує карабін за цівку, подати вперед передню частину (ствол із цівкою). Після цього відбувається викид стріляної гільзи та досилання наступного патрона в патронник з магазину. При зворотному русі передньої частини відбувається замикання стовбура та надійна фіксація частин карабіна – зброя до стрільби готова. Практично блискавичне перезаряджання дозволяє робити серію пострілів без зміни положення рук стрільця.


    При замиканні стовбура головка стебла затвора провертається і надійно замикає набійник за допомогою семи потужних бойових упорів. Площа перерізу поверхні, що замикає, досить велика - 65 мм2, що дозволяє надійно замикати стовбур при пострілі. Система блокування ударно-спускового механізму виконана таким чином, що тільки при повному замиканні стовбура та ствольної коробки стає можливим спрацьовування спускового гачка.


    Досилання патрона в патронник можливе ручним способом і за допомогою знімного магазину. При ручному зарядженні патрон легко надсилається в патронник безпосередньо через велике вікно викиду стріляних гільз. Головка стебла затвора, що обертається, крім замикання патронника також виконує функцію додаткової фіксації стовбура.


    Дивує точність виробництва Semprio. Плавність ходу при виконанні стрільби досягається за рахунок якісного шліфування та припасування складових частин карабіна. Конструктивне виконання дозволяє однаково зручно стріляти з нього правшам, так і лівшам.


    Магазинний карабін Krieghoff Semprio належить до класу збірно-розбірних карабінів, про карабінів Take-Down. Для того, щоб зібрати або розібрати зброю, немає необхідності застосовувати будь-який інструмент - достатньо лише повернути фіксуючий прапорець, що знаходиться в нижній частині ствольної коробки. У розібраному вигляді розміри складових частин карабіна не перевищують 70 см, що дозволяє транспортувати його в компактному кейсі.


    Карабін у незведеному стані безпечний. Тільки в такому положенні можливе транспортування зброї – ймовірність пострілу повністю виключена. При виготовленні до стрільби необхідно легким рухом руки просунути вперед клавішу комбінованого взводу, що знаходиться за стовбурною коробкою, і тим самим привести механізм комбінованого взводу в робочий стан. Якщо постріл зроблений не був, необхідно зняти карабін з бойового взводу, для чого потрібно до упору подати вперед клавішу шляхом натискання на її нижню частину. Після чого відбудеться відведення клавіші в крайнє заднє положення та зняття зброї з бойового взводу. У режимі безперервного ведення вогню клавіша комбінованого взводу постійно перебуває у передньому положенні.


    Стиль обробки ствольної коробки – традиційно високохудожній, що властиво всім моделям зброї фірми Krieghoff. Можливе виконання оздоблення за індивідуальним замовленням. Покриття ствольної коробки наноситься методом анодування і може бути чорного або під нікель. Звичайно, якість деревини ложі заслуговує на найвищі оцінки. Чудова насічка на цівці та прикладі, а також шліфування ложі виконані вручну. Приклад має гумовий потиличник, що амортизує.

Характеристики зброї
Виробник Krieghoff
Країна виробник Австрія
Модель Semprio
Калібр 30-06
Дополнительный ствол 223 Rem
Вага, кг 3,1кг
Довжина ствола, мм 550 мм
Загальна довжина, мм 1007 мм
Ємність магазину 3+1
Спуск Регульований, Шнеллер
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Krieghoff,карабін нарізний