Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win

 • Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win
  Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win
 • Steyr Mannlicher
 • Виробники  Steyr Mannlicher
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  71
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Steyr Mannlicher
 • Країна виробник Австрія
 • Модель Duett Earl
 • Калібр 12/308Win
 • Вага, кг 2,9 кг
Детальніше

143090.00 грн

  Карабін комбінований Steyr Mannlicher Duett Elegance 12/308Win

    

    Звичайно, зброярі Австрії і раніше випускали комбінашки, але тепер йдеться про сучасну модель. Навіть зовнішній вигляд цієї рушниці класичної компоновки має ультра сучасні контури, для цього достатньо поглянути на важіль затвора замикання стволів. Роботи над цією моделлю розпочалися кілька років тому.

        Отже Duett нарізного і гладкоствольного стволів має не паяні стволи 600 мм, а зведення стволів відповідно - регульоване. Ціліс регульований, прямокутної форми, мушка-трикутної, також регульована.

     Дерево моделей люкс виготовляються з горіха вищих категорій, мають баварський приклад, що забезпечує зручне та стабільне прицілювання. Гравіювання індивідуальні та виконані різними способами із зображенням мисливських фігур звірів. Припасування прикладу та ін. деталей добротна.

Mannliher Duett має кілька варіантів виконання: MANNLICHER DUETT Elegance, MANNLICHER DUETT Earl. Головна їхня відмінність не якість самої зброї, а розкіш обробки. Steyr Duett Elegance має лазерне гравіювання та клас дерева II.

    Під час проведення стрільб Mannlicher Duett показав хорошу прикладку і плавність спуску зусиллям 1,5кг. Кучність нарізного стовбура та гладкого 1/2 чока в серії показали гарну купчастість. При цьому австріяк важить не більше 3кг.

    Конкуренти Mannlicher Duett якщо і дають такі результати, але вага мають дещо більшу, що на ходових полюваннях, а саме для них і потрібен комбі-карабін, дуже важливо, тому що кожні зайві 100г на км/шляху сильно збільшують стомлюваність мисливця, а значить можуть вплинути і результати полювання.

     До позитивних сторін комбінашки відносяться також можливість регулювання нарізного ствола до загальної з гладкою середньої точки влучення, безпечне носіння з незведеними замками, якість нарізного ствола дозволяє витримати кілька серій без зміни СТП.


Купити інші товари Steyr Mannlicher в магазині зброї "П'ята стража"

Характеристики зброї
Виробник Steyr Mannlicher
Країна виробник Австрія
Модель Duett Earl
Калібр 12/308Win
Вага, кг 2,9 кг
Довжина ствола, мм 600 мм
Загальна довжина, мм 1023 мм
Твіст ствола 1:12"
Матеріал ложа Дерево горіх класу II

Теги: Steyr Mannlicher,карабін мисливський