Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Fausti Stefano Progress LX k.20

 • Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20
  Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20 Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20
 • Fausti Stefano
 • Виробники  Fausti Stefano
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  123
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Fausti Stefano
 • Країна виробник Італія
 • Модель Progress LX
 • Калібр 20/76
 • Вага, кг 2.9 кг
Детальніше

73718.00 грн

Рушниця Fausti Stefano Progress LX k.20


Коли мова заходить про зброю компанії Fausti, деякі здебільшого думають про елегантні рушниці "Зроблені в Італії", призначені для традиційного та складного полювання у всьому світі. Тим не менш, добре відомо, що, окрім традиційних бокфлінтів, компанія Fausti також виробляє ряд самозарядних рушниць. В даний час вони представлені версіями 12-го та 20-го калібрів з інерційною автоматикою.

  

     Лінійка самозарядних рушниць "PROGRESS" поповнює широкий спектр спортивної та мисливської вогнепальної зброї високої якості, розробленої, спроектованої та виготовленої компанією Fausti.

        

     Ці самозарядні дробовики поєднують у собі традиційні погляди з технічними новаціями. Вони швидко скидаються, націлюються і працюють бездоганно.


     Гравірування машинним методом з обробкою вручну поширене. Результатом цього є квітковий візерунок настільки багатий на деталі, що надає елегантний зовнішній вигляд всій вогнепальній зброї компанії Fausti.


     Ця зброя підходить як для стрілянини на короткі відстані швидкими серіями, так і для типового полювання з підходу, і для складнішої стрільби на далекі дистанції. Патронники Magnum допомагають використовувати потужні заряди, необхідні для полювання.


     Стовбурна коробка з алюмінієвого сплаву (Ergal 55) є одночасно легкою та надзвичайно стійкою до атмосферного впливу.


     Версія LX прикрашена гравіюванням сцен полювання з тонкими лініями та золотими вставками на срібному тлі. Лінії та колір металевих частин добре доповнюють приклад та цівку з добірної деревини європейського волоського горіха з поліруванням олією.


     Затвор поставляється з бойовою личинкою, що обертається. Екстракційна система розроблена таким чином, щоб ніколи не підвести. Конструкція верхньої частини ствольної коробки готова до встановлення оптичних або коліматорних прицілів для полювання на дикого кабана. Скоба з армованого скловолокна полімерного композиту дозволяє бокфлінту залишатися легким, не торкаючись його надійності, довговічності та стійкості до природного зносу.


     Тонка лазерна насічка на прикладі та цівка покращує хват. Чоки, затвор, бойова личинка затвора, верхній важіль, подавець, кнопка спуску і пластинка-замикач магазину пройшли обробку нікелем проти окислення. Використання системи вставок дозволяє регулювати гребінець прикладу по вертикалі. Рушниця не "б'є" також завдяки своєму зручному гумовому потиличнику, а найголовніше немає дульного підкидання.


     Кінцевим результатом став самозарядний дробовик, який простий у користуванні, добре збалансований, цікавий у стрільбі та гарний. Зброя, яка є досить універсальною для полювання в різних умовах на різні типи тварин.


Ви можете придбати Progress або Progress LX у нашому магазині "П'ята Стража".

Характеристики зброї
Виробник Fausti Stefano
Країна виробник Італія
Модель Progress LX
Калібр 20/76
Вага, кг 2.9 кг
Довжина ствола, мм 710 мм
Загальна довжина, мм 1250 мм
Ємність магазину 4+1
Система перезаряджання Інерційна система
Матеріал ложа Дерево горіх преміум класу

Теги: Fausti-Stefano,рушниця-напівавтоматична,зброя-гладкоствольна