Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Dickinson 212 (synthetic) k.12

 • Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12
  Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12 Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12 Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12 Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12 Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12
 • Commando-Arms
 • Виробники  Commando-Arms
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  150
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Commando-Arms
 • Країна виробник Турція
 • Модель Dickinson 212
 • Калібр 12/76
 • Вага, кг 2,9 кг
Детальніше

21730.00 грн

 Рушниця Dickinson 212 (synthetic) k.12


    Dickinson 212 – це напівавтоматична гладкоствольна рушниця, в якій використовується інерційна система перезарядки.


    Геніальність інерційної системи полягає в точності розрахунків, простоті конструкції та легкості обслуговування. Вона складається з трьох основних деталей:

- затворної рами, яка виконує функцію інертної маси і вільно переміщається напрямними, виточеними в стінках ствольної коробки;

- затвора та поворотної пружини, розташованої в цівці, навколо трубчастого підствольного магазину, та з'єднана із затворною групою двома тягами.


    Інерційний принцип працює просто та ефективно. Коли затворна група стає в бойове положення, поворотний затвор ковзає по кулачковому пазу всередині рами затвора і здійснює замикання. У момент пострілу рушниця, за винятком вузла затвора, завдяки віддачі зміщується назад.


    Одночасно інерційна пружина, розташована у затворі, стискується під дією віддачі. Подавець піднімається, переміщуючи патрон на лінію надсилання. Коли дія віддачі закінчується, рух рушниці назад уповільнюється, а тиск у каналі ствола досягає безпечного рівня. Потім жорстка інерційна пружина штовхає затворну групу назад, при цьому звільняється поворотна личина затвора, а гільза екстрагується з патронника. Після того, як гільза покинула ствольну коробку, затворна група, що рухається, за рахунок запасеної кінетичної енергії, зводить курок і стискає зворотну пружину, яка в свою чергу повертає затворну групу у вихідне положення. При цьому черговий патрон подається з магазину на лоток і надсилається до патронника.


    Швидкість та раціональність цих дій, у поєднанні з високою точністю механічної обробки та простотою конструкції, забезпечують безперебійний цикл перезарядки, максимальну міцність та високу надійність.


- Патронник, канал стовбура та затворна група хромовані.


- Живлення патронами здійснюється з підствольного трубчастого магазину ємністю 4 патрона, п'ятий патрон може бути заряджений безпосередньо у патронник через вікно для викиду гільз.


- Потиличник гумовий приклад для пом'якшення віддачі.


- Стандартні прицільні пристрої - вентильована прицільна планка з антивідблиском насічкою і мушкою.


    Dickinson 212 – це недорога, якісна, універсальна зброя, яку з однаковою ефективністю можна використовувати для полювання, спорту та забезпечення безпеки житла та сім'ї.

Характеристики зброї
Виробник Commando-Arms
Країна виробник Турція
Модель Dickinson 212
Калібр 12/76
Вага, кг 2,9 кг
Довжина ствола, мм 710 мм
Загальна довжина, мм 1270 мм
Ємність магазину 4+1
Система перезаряджання Інерційна система
Матеріал ложа Синтетична (пластик)

Теги: Dickinson,зброя гладкоствольна,рушниця напівавтоматична