Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Рушниця Dickinson 212 k.12

 • Рушниця Dickinson 212 k.12
  Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12 Рушниця Dickinson 212 k.12
 • Commando-Arms
 • Виробники  Commando-Arms
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  146
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Commando-Arms
 • Країна виробник Турція
 • Модель Dickinson 212
 • Калібр 12/76
 • Вага, кг 3,0 кг
Детальніше

20746.00 грн

Рушниця Dickinson 212 k.12


    Dickinson 212 – це напівавтоматична гладкоствольна рушниця, в якій використовується інерційна система перезарядки.


    Геніальність інерційної системи полягає в точності розрахунків, простоті конструкції та легкості обслуговування. Вона складається з трьох основних деталей:

- затворної рами, яка виконує функцію інертної маси і вільно переміщається напрямними, виточеними в стінках ствольної коробки;

- затвора та поворотної пружини, розташованої в цівці, навколо трубчастого підствольного магазину, та з'єднана із затворною групою двома тягами.


    Інерційний принцип працює просто та ефективно. Коли затворна група стає в бойове положення, поворотний затвор ковзає по кулачковому пазу всередині рами затвора і здійснює замикання. У момент пострілу рушниця, за винятком вузла затвора, завдяки віддачі зміщується назад.


    Одночасно інерційна пружина, розташована у затворі, стискується під дією віддачі. Подавець піднімається, переміщуючи патрон на лінію надсилання. Коли дія віддачі закінчується, рух рушниці назад уповільнюється, а тиск у каналі ствола досягає безпечного рівня. Потім жорстка інерційна пружина штовхає затворну групу назад, при цьому звільняється поворотна личина затвора, а гільза екстрагується з патронника. Після того, як гільза покинула ствольну коробку, затворна група, що рухається, за рахунок запасеної кінетичної енергії, зводить курок і стискає зворотну пружину, яка в свою чергу повертає затворну групу у вихідне положення. При цьому черговий патрон подається з магазину на лоток і надсилається до патронника.


    Швидкість та раціональність цих дій, у поєднанні з високою точністю механічної обробки та простотою конструкції, забезпечують безперебійний цикл перезарядки, максимальну міцність та високу надійність.


- Патронник, канал стовбура та затворна група хромовані.


- Живлення патронами здійснюється з підствольного трубчастого магазину ємністю 4 патрона, п'ятий патрон може бути заряджений безпосередньо у патронник через вікно для викиду гільз.


- Потиличник гумовий приклад для пом'якшення віддачі.


- Стандартні прицільні пристрої - вентильована прицільна планка з антивідблиском насічкою і мушкою.


    Dickinson 212 – це недорога, якісна, універсальна зброя, яку з однаковою ефективністю можна використовувати для полювання, спорту та забезпечення безпеки житла та сім'ї.

Характеристики зброї
Виробник Commando-Arms
Країна виробник Турція
Модель Dickinson 212
Калібр 12/76
Вага, кг 3,0 кг
Довжина ствола, мм 710 мм
Загальна довжина, мм 1270 мм
Ємність магазину 4+1
Система перезаряджання Інерційна система
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Dickinson,зброя гладкоствольна,рушниця напівавтоматична