Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Commando X12 k.12

 • Рушниця Commando X12 k.12
  Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12 Рушниця Commando X12 k.12
 • Commando-Arms
 • Виробники  Commando-Arms
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  151
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Commando-Arms
 • Країна виробник Турція
 • Модель Commando X12
 • Калібр 12/76
 • Вага, кг 3,2 кг
Детальніше

20500.00 грн

Рушниця Commando X12  k.12


    COMMANDO X12 – ЦЕ ВІДМІННИЙ ГАЗОВІДВІДНИЙ НАПІВАВТОМАТ ВІД ВІДОМОГО ТУРЕЦЬКОГО ВИРОБНИКА COMMANDO-ARMS. Відмінний вибір для любителів полювання в різних умовах.


    COMMANDO X12 МАЄ СУЧАСНИЙ ГАЗОВІДВІДНИЙ МЕХАНІЗМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ШВИДШЕ, ЧИЩЕ І НАДІЙНІШЕ. ТЯЖКИЙ ГАЗОВИЙ ПОРШЕНЬ РОБИТЬ РУШНЮ ГОТОВИМ ДО БУДЬ-ЯКИХ СИТУАЦІЙ НА ПОЛЮВАННІ. ГАЙКА МАГАЗИНА, ЗАКРУЧУЄТЬСЯ ЛЕГКО І ЗРУЧНО, ЩО РОБИТЬ МОЖЛИВИМ НЕПОВНУ РОЗБІРКУ ЗБРОЇ НАВІТЬ У РУЧАТКАХ. ПАТРОННИК МАГНУМ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШИРОКИЙ ВИБІР БОЄПРИПАСІВ, А ГАЗОВІДВІДНИЙ МЕХАНІЗМ НАДІЙНО ПЕРЕЗАРЯДЖУЄ ПАТРОНИ З навіскою від 24 ГРАМ.


    ТУРЕЦЬКИЙ ВИРОБНИК ПОСТАРАВСЯ ЗІБРАТИ ВОЄДИНО ВСІ КРАЩІ НАРОБКИ ЗБРОЯТНИКІВ З ВСЬОГО СВІТУ І СТВОРИТИ НЕДОРОГИЙ І НАДІЙНИЙ ПІВАВТОМАТ, ЯКИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ЗДІЙСНЕННЯ У ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ У ТРУДОВІЙ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ У ТРУДОВИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ТРУДОВИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ТРУДНИХ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ БУД.


    СПЛАВНА СТВІЛЬНА КОРОБКА ДОЗВОЛЯЄ ЗНАЧНО ЗНИЗИТИ ВАГУ, НАДАЄ РУШНЮ ВІДМІННИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД. ЗА РАХУНОК ЛЕГКОЇ КОРОБКИ МОДЕЛЬ МАЮТЬ ВІДМІННИЙ БАЛАНС І ДОЗВОЛЯЮТЬ ПОЛЮВАТИСЯ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ.


    СТВОЛИ ВИГОТОВЛЕНІ ІЗ СТАЛИ І ПОКРИТИ ГЛИБОКИМ ВОРОНЕННЯМ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ВПЛИВ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, КАНАЛИ СТВОЛІВ ХРОМОВАНІ, ЩО ЗНАЧАЛЬНО ЗБІЛЬШУЄ ІЗРОЧУЄ ІЗБІЛЬШУЄ І ЗРОЧУЄ ЗРОЧУЄ ЗНАЧУЄ ЗНАЧУЄ ІЗРОЧУЄ ІЗРОЧУЄ.


    ПРИКЛАД И ЦЕВЬЕ ИЗГОТОВЛЕНЫ ИЗ ДРЕВЕСИНЫ ТУРЕЦКОГО ОРЕХА, ИЗВЕСТНОГО ВО ВСЁМ МИРЕ И ПОКРЫТЫ РЕЛЬЕФНОЙ НАСЕЧКОЙ, КОТОРАЯ ОБЕСПЕЧИВАЕТ НАДЕЖНЫЙ ХВАТ И УДЕРЖАНИЯ ОРУЖИЯ ДАЖЕ ПРИ СЛОЖНЫХ ПОГОДНЫХ УСЛОВИЯХ.ОХОТНИКИ ПО ДОСТОИНСТВУ ОЦЕНЯТ ТЕПЛОТУ И ФАКТУРНОСТЬ СОРТОВОГО ОРЕХА И ПРЕВОСХОДНЫЙ ВНЕШНИЙ ВИД, ЭЛЕГАНТНОСТЬ И ОСОБУЮ КРАСОТУ, ЯКУ ВІН НАДАЄ ЗБРОЮ.

Характеристики зброї
Виробник Commando-Arms
Країна виробник Турція
Модель Commando X12
Калібр 12/76
Вага, кг 3,2 кг
Довжина ствола, мм 760 мм
Загальна довжина, мм 1300 мм
Ємність магазину 4+1
Система перезаряджання Газовідвідна система
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Commando,рушниця напівавтоматична,зброя гладкоствольна