Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12

 • Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12
  Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12 Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12 Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12 Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12 Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12 Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12
 • Adler Arms
 • Виробники  Adler Arms
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  1004
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Adler Arms
 • Країна виробник Турція
 • Модель HT-111
 • Калібр 12/76
 • Вага, кг 2,6 кг
Детальніше

16680.00 грн

Рушниця Adler HT-111 (synthetic) k.12


    ADLER HT - 111 – ЦЕ ВІДМІННИЙ ГАЗОВІДВІДНИЙ НАПІВАВТОМАТ ВІД ВІДОМОГО ТУРЕЦЬКОГО ВИРОБНИКА ADLER ARMS. Відмінний вибір для любителів полювання в різних умовах.


    ADLER HT-111 МАЄ СУЧАСНИЙ ГАЗОВІДВІДНИЙ МЕХАНІЗМ, ЯКИЙ ПРАЦЮЄ ШВИДШЕ, ЧИЩЕ І НАДІЙНІШЕ. ТЯЖКИЙ ГАЗОВИЙ ПОРШЕНЬ РОБИТЬ РУШНЮ ГОТОВИМ ДО БУДЬ-ЯКИХ СИТУАЦІЙ НА ПОЛЮВАННІ. ГАЙКА МАГАЗИНА, ЗАКРУЧУЄТЬСЯ ЛЕГКО І ЗРУЧНО, ЩО РОБИТЬ МОЖЛИВИМ НЕПОВНУ РОЗБІРКУ ЗБРОЇ НАВІТЬ У РУЧАТКАХ. ПАТРОННИК МАГНУМ ДОЗВОЛЯЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ ШИРОКИЙ ВИБІР БОЄПРИПАСІВ, А ГАЗОВІДВІДНИЙ МЕХАНІЗМ НАДІЙНО ПЕРЕЗАРЯДЖУЄ ПАТРОНИ З навіскою від 24 ГРАМ.


    ТУРЕЦЬКИЙ ВИРОБНИК ПОСТАРАВСЯ ЗІБРАТИ ВОЄДИНО ВСІ КРАЩІ НАРОБКИ ЗБРОЯТНИКІВ З ВСЬОГО СВІТУ І СТВОРИТИ НЕДОРОГИЙ І НАДІЙНИЙ ПІВАВТОМАТ, ЯКИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ЗДІЙСНЕННЯ У ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ У ТРУДОВІЙ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ У ТРУДОВИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ТРУДОВИЙ НЕ ПІДВЕДІМ У ТРУДНИХ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ ЗДІЙСНИЙ БУД.


    СПЛАВНА СТВІЛЬНА КОРОБКА ДОЗВОЛЯЄ ЗНАЧНО ЗНИЗИТИ ВАГУ, НАДАЄ РУШНЮ ВІДМІННИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД. ЗА РАХУНОК ЛЕГКОЇ КОРОБКИ МОДЕЛЬ МАЮТЬ ВІДМІННИЙ БАЛАНС І ДОЗВОЛЯЮТЬ ПОЛЮВАТИСЯ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ.


    СТВОЛИ ВИГОТОВЛЕНІ ІЗ СТАЛИ І ПОКРИТИ ГЛИБОКИМ ВОРОНЕННЯМ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ВПЛИВ ЗОВНІШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, КАНАЛИ СТВОЛІВ ХРОМОВАНІ, ЩО ЗНАЧАЛЬНО ЗБІЛЬШУЄ ІЗРОЧУЄ ІЗБІЛЬШУЄ І ЗРОЧУЄ ЗРОЧУЄ ЗНАЧУЄ ЗНАЧУЄ ІЗРОЧУЄ ІЗРОЧУЄ.


ЛОЖЕ ВИГОТОВЛЕНО З УДАРОМІЦНОГО ПЛАСТИКА І ПОКРИТО РЕЛЬЄФНИМ НАСІЧКОМ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАДІЙНИЙ ВИСТАЧ ТА УТРИМАННЯ ЗБРОЇ НАВІТЬ ПРИ СКЛАДНИХ ПОГОДНИХ ПОСЛУХІВ ПРИСТРІЙ ПРИМІТ УСЛОГ. ПЛАСТИК БІЛЬШ ПРАКТИЧНИЙ І МЕНШЕ СХИЛЬНО ІСТИРАНІЮ І СКОЛАМ.

Характеристики зброї
Виробник Adler Arms
Країна виробник Турція
Модель HT-111
Калібр 12/76
Вага, кг 2,6 кг
Довжина ствола, мм 760 мм
Загальна довжина, мм 1300 мм
Ємність магазину 4+1
Система перезаряджання Газовідвідна система
Матеріал ложа Синтетична (пластик)

Теги: Adler,зброя гладкоствольна,рушниця напівавтоматична