Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Рушниця Fausti Stefano Class PL, к.12

  • Fausti Stefano
  • Виробники  Fausti Stefano
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  130
Характеристики
Характеристики зброї
  • Виробник Fausti Stefano
  • Країна виробник Італія
  • Модель Classic PL
  • Калібр 12/76
  • Вага, кг 3.4 кг
Детальніше

71955.00 грн

     ВАРТО ВІДЗНАЧИТИ, ЩО ІТАЛІЙСЬКА ЗБРОЯ ВІД ФІРМИ FAUSTI STEFANO – ЦЕ СУЧАСНІ МОДЕЛІ ГОЛОДКОСТВІЛЬНОЇ МИСЛИВСЬКОЇ І СПОРТИВНОЇ ЗБРОЇ І ВВАЖАЮТЬСЯ ОДНИМИ З ПРОМІНЮ. FAUSTI STEFANO - СІМЕЙНА ФІРМА, ЯРКИЙ ПРЕДСТАВНИК НОВОЇ ГРУПИ ЗБРОЯТНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ВИНИКНИХ У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ XX СТОЛІТТЯ.


 


FAUSTI STEFANO VOLO SL - ГЛАДКОСТВІЛЬНА МИСЛИВСЬКА ЗБРОЯ З БЛОКОМ ВЕРТИКАЛЬНО СПАРЕНИХ СТВОЛІВ, ТВОРЕННЯ ІТАЛІЙСЬКИХ МАЙСТЕРІВ. ЦЕ РУШНЯ - МОДИФІКАЦІЯ FAUSTI STEFANO VOLO. У ВІДМІННІСТЬ ВІД ПРОТОТИПУ, МОДИФІКАЦІЯ SL МАЄ НАКЛАДНІ БІЧНІ ПЛАСТИНИ.


ЗБІРКА, МОНТАЖ, НАЛАДКА І ОБРОБКА ДАНОГО РУЖКИ ВИКОНАЮТЬСЯ ВРУЧНУ. РУШНЮ ВИПРОБУВАНО ПРИ ДУЖЕ ВИСОКОМ ТИСКУ - 1370 БАР. СТВОЛИ ВИГОТОВЛЯЮТЬ З СПЕЦІАЛЬНИХ СОРТІВ СТАЛИ МЕТОДОМ ХОЛОДНОГО КОВКИ. ВНУТРІШНІ СТІНКИ СТВОЛІВ ЗАХИЩЕНІ ВІД КОРОЗІЇ ХРОМОВИМ ПОКРИТТЯМ. ВСТАНОВЛЕНИЙ ЕЖЕКТОР.


 


ОСНОВНА ОСОБЛИВОСТІ РУШТКИ FAUSTI STEFANO VOLO SL- ЗАПАТЕНТОВАНИЙ 4-ЕЛЕМЕНТНИЙ ЗАПИРАЮЧИЙ МЕХАНІЗМ. ЦЕЙ ЗАМОК - ГОРДІСТЬ ФІРМИ, ВИНЕСНА НА ТОВАРНИЙ ЗНАК У ВИГЛЯДІ НАДПИСУ FOUR LOCKS. Він складається з однієї пари рамок, призначених для фіксації стволів у вертикальній площині разом з парою бокових виступів ствольної коробки, що входять у боки. ЦЯ СИСТЕМА ЗАПИРАННЯ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВЕЛИКУ МІЦНІСТЬ У ПОРІВНЯННІ ІЗ ЗВИЧАЙНИМИ СИСТЕМАМИ.


НА РУШНІ МОЖУТЬ БУТИ ВСТАНОВЛЕНІ ЗМІННІ ЧОКИ РІЗНИХ ПРОФІЛІВ.


У КОМПЛЕКТ ВХОДЯТЬ: 5 ЗМІННИХ ЧОКІВ:

ЦИЛІНДР - 1 ШТ.,

IIII - СЛАБИЙ ЧОК АБО ЦИЛІНДР З НАПІРОМ - 0,25 ММ - 1 ШТ.,

III - ОТРИМОК - 0,5 ММ - 1 ШТ.,

II - ЧОК ТРИ ЧЕТВЕРТИ - 0,75 ММ - 1 ШТ.,

I – ПОВНИЙ ЧОК – 1,0 ММ – 1 ШТ.

ТАКОЖ В КОМПЛЕКТ ВХОДИТЬ КЛЮЧ ДЛЯ РОБОТИ ЗІ ЗМІННИМИ ЧОКАМИ, КОРОБКА ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ВТУЛОК ДУЛЬНОГО ЗВУЧЕННЯ І КЛЮЧА. УСМ З ОДНИМ СПУСКОВИМ гачком. Колодка рушниці сталева з накладними дошками, обробка під старе срібло з тонкою гравіровкою. ПІСТОЛІТНА ЛОЖА ВИКОНАНА З ШЛІФОВАНОГО ГОРІХА, ПРОСИТОВОГО ВОСКОМ. РУШНИЦЯ ВІДМІННО ПІДІДЕ ЯК ДЛЯ ПОЛЮВАННЯ НА ВОДОПЛЮВАЮЧИХ, ТАК І ДЛЯ СПОРТИВНОГО СТРІЛЬБУ.

Характеристики зброї
Виробник Fausti Stefano
Країна виробник Італія
Модель Classic PL
Калібр 12/76
Вага, кг 3.4 кг
Довжина ствола, мм 760 мм
Загальна довжина, мм 1195 мм
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Fausti-Stefano,зброя-гладкоствольна,рушниця-двоствольна-переломна