Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12

 • Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12
  Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12 Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12 Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12
 • Caesar Guerini
 • Виробники  Caesar Guerini
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  135
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Caesar Guerini
 • Країна виробник Італія
 • Модель Maxum Sporting
 • Калібр 12/70
 • Вага, кг 3.5 кг
Детальніше

151905.00 грн

Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12


  Caesar Guerini Maxum Sporting - спортивна рушниця з бічними фальшдосками, прикрашеними витонченим гравіюванням з рослинним орнаментом. Стовбури мають патронники довжиною 70 мм, розраховані використання спортивних патронів. Спусковий гачок з можливістю регулювання положення під індивідуальні потреби стрілка. Приклад з пістолетною рукояттю та гумовим потиличником-амортизатором. Прицільна та міжствольна планки – вентильовані.

    Cтволи рушниць Caesar Guerini Maxum Sporting піддаються випробуванням при максимальному тиску 1320 Bar на випробувальних стендах. Механізми замикання рушниць роблять із високоміцного матеріалу, що забезпечує їх тривале функціонування. У моделях, де стоять бічні фальш-дошки, не застосовуються кріпильні гвинти. Надійне кріплення забезпечується встановленням бічної фальш-дошки встик з деревом прикладу та металом коробки з точним підганянням. Таким чином, на фальш-дошці можна виконати рівномірне гравіювання, оскільки цьому не перешкоджатимуть капелюшки гвинтів.

    У всіх моделях рушниць заводу Caesar Guerini припасування колодки рушниці до стволів робиться вручну. Ця операція присутня в особливих випадках виробництва рушниць і рідко зустрічається у багатосерійному виробництві.

    Представлений у нашому магазині "П'ята Стража" Caesar Guerini Maxum Sporting, гравірування з фінішною обробкою, виконане вручну гравером, має квіткові мотиви з контрастними відтінками світлого і темного підсвічування кордонів, з назвою моделі на нижній частині колодки, ніж вони і виділяються у своєму класі .

    У моделях для спортивних дисциплін передбачений спусковий гачок з мікрометричним регулюванням. Таким чином, можна оптимізувати незначні зміни не тільки довжини прикладу, але також і рукоятки, налаштовуючи спортивну рушницю під себе.

    Ударно-спусковий механізм дозволяє зробити другий постріл, навіть якщо в першому стовбурі сталася осічка, він спрацьовує за допомогою попередньо зведених спіральних пружин, як на престижних рушницях. На клавіші запобіжного механізму, розташованої на хвостовику ствольної коробки, встановлений селектор для полегшення швидкого перемикання послідовності пострілів.

    Автоматичні ежектори зроблені цілісними. Ця надає суттєвої надійності та гарантує постійне зусилля виштовхування гільз. Стовбури з хром-молібденової сталі виконані методом висвердлювання та розточені до отримання спеціальної геометричної форми, що забезпечують високі балістичні показники пострілу.

    Крім того, нижня частина ствольного блоку дуже якісно оброблена подвійним поліруванням, спочатку вручну, а потім автоматичним роботом. На спортивних моделях Caesar Guerini Maxum Sporting представлений у нашому магазині "П'ята Стража" встановлюються білі сферичні мушки на прицільні планки вентильовані шириною 10 мм. Вони відшліфовані так, щоб по всій довжині проходив виступ, який допомагає стрілці тримати рушницю у зручній позиції.

    У стволах 12 калібру була розроблена нова геометрія (каналу ствола), названа "Maxisbore". Разом із цим було вдосконалено новий конус фітингу між камерою (патронником) та каналом ствола, названим “Duecon”. За допомогою свердловки “Maxisbore” та “DueCon” забезпечується висока швидкість польоту дробу, найменша деформація та отримуємо значно знижену віддачу.

    Разом зі свердловкою "Maxisbore" були розроблені чоки "Maxischoke", які довші, ніж звичайні і забезпечують більш згладжений кут у чоках, за рахунок чого покращується якість самої осипу. Чоки (дульні насадки) “Maxischoke” завод Caesar Guerini робить із легованої сталі, вони мають високу міцність та випускаються різного розміру для спортивної стрільби.

    Використання дерева високої якості в поєднанні з його масляним просоченням, яке захищає тонке гравіювання, виконане вручну, надають особливі характеристики тільки рушницям високого класу.

    Для спортивних рушниць вибираються спеціальні сорти горіха, що мають велику масу, і ставляться пістолетні приклади з точно підігнаним гумовим потиличником. Приклад легко відокремлюється від ствольної коробки за допомогою ключа, що додається.

    До прикладів Caesar Guerini Maxum Sporting, підбираються відповідні цівки із спеціального горіха у вигляді качиної дзьоба. На стрижнях у верхній частині розташована кнопка спуску, яка дуже проста у використанні і виглядає естетичніше, ніж класична. Ця опція рідко зустрічається в рушницях серійного виробництва.

Характеристики зброї
Виробник Caesar Guerini
Країна виробник Італія
Модель Maxum Sporting
Калібр 12/70
Вага, кг 3.5 кг
Довжина ствола, мм 810 мм
Загальна довжина, мм 1270 мм
Спуск Регульований
Матеріал ложа Дерево горіх преміум класу

Теги: Caesar-Guerini,зброя-гладкоствольна,рушниця-двоствольна-переломна