Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Browning B425 Waterfowl k. 12

  • Browning
  • Виробники  Browning
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  157
Характеристики
Характеристики зброї
  • Виробник Browning
  • Країна виробник Бельгія
  • Модель B425 Waterfowl
  • Калібр 12/89
  • Вага, кг 3.4 кг
Детальніше

97867.00 грн

Рушниця Browning B425 Waterfowl k. 12


    Рушниця Browning B425 Waterfowl є продовженням 4-го покоління знаменитої моделі Browning B25. Відрізняється надійністю та довговічністю в експлуатації. Має чудову ергономіку, привабливий дизайн і чудовий бой завдяки використанню технології свердлівки стволів Back- Bored.

        

     Стовбури, виготовлені за технологією Back-Bored, мають подовжений пульний вхід і збільшений діаметр каналу ствола 18,8 мм. Ця технологія дозволяє досягти кращого осипу дробу за рахунок зниження тертя заряду стінки каналу стовбура. Зниження тертя, своєю чергою, дозволяє розвинути заряду вищу швидкість, що підвищує різкість пострілу.

 

     Стовбур виготовляють із високоякісної стовбурової сталі з можливістю стрільби сталевим дробом (клеймо "лілія" на стовбурі). Патронники та канали стволів хромовані для більшої стійкості проти корозії. Прицільні пристрої відкриті: вентильована прицільна планка з антивідблисками і латунна мушка.


     Рушниці Browning B425 Waterfowl випускаються з патронниками "SuperMagnum" ("СуперМагнум"), що дозволяє використовувати патрони як з потужним зарядом для більш ефективного ураження мети на великій відстані, так і звичайні патрони зі стандартними наважками.


     Ресивер виготовляється з високоякісної збройової сталі і підганяється в ручну. На кожному ресівері виконується вишукане гравіювання з мисливськими мотивами. Виробник дає гарантію 10 років на кожний ресивер.


     Цівка та приклад з пістолетною ручкою виконані з високоякісного горіха та покриті лаком. На цівці та пістолетній ручці нанесена насічка з оригінальною текстурою, кріплення для антабок відсутні.


     У рушницях Browning B425 Waterfowl використовується ударно-спусковий механізм з одним спусковим гачком із системою підвищеної безпеки (у разі осічки при першому пострілі другий неможливо буде зробити). Вибір стовбура для першого пострілу здійснюється спеціальним перемикачем на ресивері, цей перемикач активує запобіжник.

Характеристики зброї
Виробник Browning
Країна виробник Бельгія
Модель B425 Waterfowl
Калібр 12/89
Вага, кг 3.4 кг
Довжина ствола, мм 760 мм
Загальна довжина, мм 1210 мм
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Browning,зброя-гладкоствольна,рушниця-двоствольна-переломна