Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Adler MT-70 k.12

 • Рушниця Adler MT-70 k.12
  Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12 Рушниця Adler MT-70 k.12
 • Adler Arms
 • Виробники  Adler Arms
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  1009
Характеристики
Характеристики зброї
 • Виробник Adler Arms
 • Країна виробник Турція
 • Модель MT-70
 • Калібр 12/76
 • Вага, кг 3,4 кг
Детальніше

28690.00 грн

Рушниця Adler MT-70 k.12

   ДВОСТІЛЬНА МИСЛИВСЬКА РУШНА ADLER MT-70 — ЦЕ СУЧАСНА МИСЛИВСЬКА «ВЕРТИКАЛКА» ВІД ТУРЕЦЬКОЇ ​​ЗБРОЇНСЬКОЇ КОМПАНІЇ ADLER ARMS. Перш за все, звертає на себе УВАГУ ЯКІСТЬ ОБРОБКИ ЗОВНІШНІХ ПОВЕРХНОСТЕЙ ДЕТАЛЕЙ І МЕХАНІЗМІВ. ПРИКЛАД І ЦІВ'Я ВИГОТОВЛЕНІ З ТУРЕЦЬКОГО ГОРІХА, З РЕТАЛЬНИМ ПРОСИЧЕННЯМ ОЛІЄМ І ОБРОБКОЮ. ПО ЗОВНІШНЬОМУ ВИГЛЯДУ РУШТКИ, МОЖНА ПРИЧИСЛИТИ ЙОГО ДО РУШНІВ ДОСИТЬ ВИСОКОГО КЛАСУ. ЩІЛЬНА ПІДГІНКА СТВІЛЬНОЇ КОРОБКИ РУШТКИ І ДЕРЕВ'ЯНИХ ЧАСТИН НЕ ТІЛЬКИ ЗАХИБНА ЗОВНІ, АЛЕ ТАКОЖ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОДАТКОВУ МІЦНІСТЬ.


    У КОМПЛЕКТІ З РУШТОЮ ІДУТЬ П'ЯТЬ ЗМІННИХ ДУЛЬНИХ НАСАДОК (ЧОКІВ). ЗА ДУМКА ЗБРОЇВ КООПЕРАТИВУ ADLER ARMS, ЧОКИ РУШНИКИ ADLER MT-70 ПОВИННІ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ОПТИМАЛЬНІ ПОКАЗНИКИ ЗНОПА ДРОБИ І ЕФЕКТИВНЕ УРАЖЕННЯ ЦІЛІ. ЕКСТРАКТОР ДОЗВОЛЯЄ ПРИ НЕОБХІДНОСТІ ВИРОБИТИ ШВИДКУ ПЕРЕЗАРЯДКУ. СТАЛЬНА ВЕНТИЛОВАНА ПРИЦІЛЬНА ПЛАНКА, РАЗОМ З МУШКОЮ, ЗДІЙСНЮЄ ЗРУЧНІСТЬ ШВИДКОГО ПРИЦІЛЮВАННЯ. КОМБІНОВАНИЙ ГУМО-ПЛАСТИКОВИЙ ЗАТИЛЬНИК-АМОРТИЗАТОР ПРИКЛАДА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ ПРИ СТРІЛЬБІ.


    РУШНИЦЯ ADLER MT-70 ПІДХОДИТЬ ДЛЯ РІЗНИХ ТИПІВ ПОЛЮВАННЯ. ГАРНА РОЗВАГА І НЕБІЛЬКА ВАГА РУШКИ ПОЗИТИВНО СКАЗАЮТЬСЯ НА ЙОГО ДИНАМІЧНОСТІ І МАНЕВРЕННОСТІ. З ТАКОЮ РУШТКОЮ, МИСЛИВЦЮ БУДЕ ОСОБЛИВО КОМФОРТНО НА ХОДОВОМУ ПОЛЮВАННІ.


    ВЕРТИКАЛКИ БРЕНДУ ADLER ARMS – ЦЕ ВПЛОЩЕННЯ ТРАДИЦІЙ, ДОСВІДУ І МАЙСТЕРНОСТІ ЗБРОЇВ. МАЙСТРА СТАРАТливо ПРАЦЮЮТЬ НАД КОЖНОЮ РУШНОЮ З МЕТОЮ ІДЕАЛЬНОГО ПІДГОНКУ ДЕТАЛІВ. ЦІВ'Я І ПРИКЛАД ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ З ВІДБІРНОГО ТУРЕЦЬКОГО ГОРІХА, ЯКІСЯ ЯКОГО ВІДОМОГО ВО ВСІМ СВІТІ. ДЛЯ ВПЕВНЕНОГО УТРИМАННЯ РУШТКИ, НА ШИЙЦІ ПРИКЛАДУ І ЦІВ'Я ПРИСУТНІ НАСІЧКИ. СТВІЛЬНА КОРОБКА СТАЛЬНА, КОВАНА, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ ДОДАТКОВУ МІЦНІСТЬ.

Характеристики зброї
Виробник Adler Arms
Країна виробник Турція
Модель MT-70
Калібр 12/76
Вага, кг 3,4 кг
Довжина ствола, мм 760 мм
Загальна довжина, мм 1200 мм
Матеріал ложа Дерево горіх

Теги: Adler,зброя-гладкоствольна,рушниця-двоствольна-переломна