Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot)

 • Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot)
  Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot) Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot) Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot) Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot) Приціл Vixen 5-20х50 (Mil Dot)
 • Vixen
 • Виробники  Vixen
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  216
Характеристики
Характеристики оптики
 • Виробник Vixen Co., Ltd.
 • Країна виробник Японія
 • Кратність 5-20 х
 • Діаметр об'єктива 50 мм
 • Прицільна сітка Mil Dot
Детальніше

32554.00 грн

Японський приціл Vixen 5-20x50

Для полювання із засідки, стрілянини в широкому діапазоні дистанцій, та на далекі дистанції. Велике змінне збільшення з 4-кратним діапазоном зміни від 5 до 20 крат дозволяє стріляти на дистанції від 40 до 600 м (приблизно). Для виключення помилки прицілювання, що виникає при розбіжності положення ока стрілка з фокальною площиною окуляра (паралакс), в конструкції прицілу Vixen 5-20x50 передбачена можливість фокусування об'єктива. Барабан фокусування розташований праворуч вузла вивірок приладу. Барабан градуйовано від 40 м до нескінченності.

У прицілі використано оптичне скло дуже високої якості, картинка яскрава та чітка, без спотворень і з реальною перенесенням кольорів. Використані високотехнологічні покриття Vixen, що просвітлюють, розроблені для відповідальних і складних астрономічних приладів Vixen, добре відомих у всьому світі. Цілісний герметичний 30мм корпус забезпечує жорсткість, міцність і сталість геометричної форми. Покриття приціла чорне матове, абсолютно не блискуче, зносостійке, нековзне.

Прицільна сітка.

Сітка типу MilDot (мілірадіан – точка) з підсвічуванням центральної точки перехрестя. Сітка немасштабована, на 2-му плані, тобто в окулярі. При зміні збільшення не змінює свій розмір, не перекриває ціль. На максимальному значенні яскравості підсвічування вистачає для прицілювання навіть вдень. На мінімальному значенні забезпечується зручність прицілювання в сутінках. Таким чином досягається універсальність прицілу та незалежність стрілка від зовнішніх умов освітлення. Регулювання яскравості плавне, безступінчасте, що відповідає 11 рівням яскравості позначеним на реостаті регулювання. Фіксація лише у положенні - "вимкнено". Повний діапазон регулювання за 225 градусів повороту реостата (5/8). Живлення підсвічування від одного елемента типу CR2032 – 3 вольти. Батарейний відсік із кільцевим гумовим ущільненням. Батарейка входить у комплект постачання.

Вивіряння прицілу Vixen 5-20x50.

Високі тактичні барабани вивіряння заховані під металевими різьбовими кришками. Барабани великі та призначені для введення поправок без допомоги додаткового інструменту – пальцями. Барабани обладнані фіксатором - тріскачкою (практично абсолютно безшумною), точність вивіряння - 1/8 МОА (кутової хвилини), тобто 3,5 мм на відстані 100 метрів за один крок (або клацання, або клік). Обнулення поправок, тобто встановлення "нуля" після вивіряння, здійснюється за допомогою ослаблення спеціального гвинта з головкою "під монету" - барабан піднімається пальцями і таким чином виходить із зачеплення з механізмом вивіряння, далі "0" поєднується з контрольною ризиком на корпусі та барабан утоплюється на місце. Вивірка готова до введення тимчасових змін!

Характеристики оптики
Виробник Vixen Co., Ltd.
Країна виробник Японія
Кратність 5-20 х
Діаметр об'єктива 50 мм
Прицільна сітка Mil Dot
Віддалення вихідної зіниці 96-103 мм
Діаметр труби 30 мм
Діаметр об'єктива (зовнішній) 60 мм
Діаметр окуляра 42 мм
Точність вивіряння 1/8 МАО (3.5 мм)
Діапазон вивіряння +/-17 МАО
Поле зору на 100м 6.4-1.7 м
Загальна довжина 353 мм
Вага 795 гр

Теги: Прицел,Vixen