Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF

 • Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF
  Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF Далекомір лазерний Zeiss Victory 8x26 Т* PRF
 • Zeiss
 • Виробники  Zeiss
 • Доступність:  Немає в наявності
 • Код товару:  205
Характеристики
Характеристики оптики
 • Виробник Zeiss
 • Країна виробник Германія
 • Кратність 8x
 • Діаметр об'єктива 26 мм
Детальніше

23370.00 грн

Лазерний далекомір Zeiss Victory 8x26 Т* PRF

Побачити, виміряти і точно вистрілити – ця формула впевненого влучення якнайкраще підходить і для самого мініатюрного далекоміра, для кишенькового монокулярного далекоміра Victory Pocket Rangefinder. Він дуже легкий і компактний і поміститься у будь-якій кишені. Технологія лазерного далекоміра та інтегрована в нього балістична інформаційна система BIS® зроблять його незамінним доповненням до Вашого екіпірування. Ви відчуєте, що на великих відстанях означає точно знати значення коригування точки прицілювання, а чи не вгадувати її. При далеких пострілах BIS® дасть Вам точні знання та віру в себе!

Компактний супутник

Компактний монокулярний далекомір стане практичним доповненням Вашого екіпірування. Його вага становить лише 310 грам, тому він не стане для Вас важким тягарем, при цьому на відкритій місцевості або в незнайомому лісі буде для Вас незамінним помічником.

Технологія лазерного далекоміра

Лазерний далекомір ZEISS вимірює відстань у частки секунди. Натиснувши вимірювальну кнопку лише раз (One-Touch-Messtaste), Ви отримаєте швидкий і точний результат. Можливий вимір відстані до 1200 метрів. Навіть у несприятливих світлових умовах Ви можете точно і легко визначати відстань до дрібних об'єктів, що рухаються. Якщо система BIS® активована, на підсвічений LED дисплей додатково виводиться значення коригування точки прицілювання. Принцип одного натискання (One-Touch-Prinzip) також дозволяє скоротити похибки вимірювання, які можуть виникати через багаторазових натискань кнопки.


Практичне рішення для коригування точки прицілювання

Завдяки балістичній інформаційній системі BIS® Ви маєте всю інформацію для швидкого та точного визначення значень коригування точки прицілювання. На підставі обраної балістичної кривої, калібру та типу набоїв, а також виміряної дистанції інновативне програмне забезпечення визначає значення коригування точки прицілювання, що дозволить Вам суттєво підвищити точність влучення. Ваша зброя може бути пристріляна на 100 метрів або на оптимальну відстань пристрілки «GEE».


Визначна оптика

Оптика високого рівня забезпечує світле контрастне зображення з великої відстані навіть у сутінках і дозволяє розпізнавати найдрібніші деталі об'єктів. Багатошарове покриття покриття T* від Carl Zeiss забезпечує високу трансмісію (світлопроникність). Завдяки цьому складному покриттю лінз навіть у складних світлових умовах зображення залишається яскравим та чітким.

Практична кнопка Set

Кнопка Set виконує відразу три функції, що дозволяє виконувати швидке налаштування. Натиснувши її, Ви можете увімкнути або вимкнути систему BIS®, залежно від траєкторії польоту кулі, вибрати відповідну балістичну програму або змінювати одиниці вимірювання, тобто. вибирати метри/сантиметри та ярди/інчі.

Міцна конструкція

Лазерна система повністю інтегрована в прилад та захищена від будь-яких пошкоджень, навіть при падінні чи перевезенні. Victory Pocket Rangefinder пило- та водонепроникний. Завдяки гумовому покриттю корпусу він захищений від ударів, до того ж, він зручно та приємно лежить у руці.

Інноваційне покриття лінз

Насолоджуйтесь неймовірною якістю зображення за будь-якої погоди. Покриття LotuTec® сприяє тому, що краплі води моментально скочуються, а забруднення легко і без залишку забираються з поверхні лінз.

 

-         Кратність збільшення ----- 8 x

-         Діаметр об'єктива ----- 26 mm

-         Діаметр вихідної зіниці ----- 3.25 mm

-         Сутінкове число ----- 14.4

-         Поле зору на 1000м ----- 110 m

-         Діапазон налаштування діоптрій ----- +3.5 | -3.5 dpt

-         Відстань від останньої лінзи окуляра до ока ----- 17.5 mm

-         Тип об'єктиву ----- ахромат (2 линзы)

-         Система призм ----- Roof

-         Водонепроникність ----- 100 mbar

-         LotuTec® ----- Да

-         Заповнення азотом ----- Да

-         Діапазон вимірів/радіус дії ----- 10 m - 1200 m

-         Клас лазера ----- Класс 1M

-         Довжина лазерної хвилі ----- 904 nm

-         Точність вимірів у метрах ----- 1 m

-         Точність вимірів у % ----- 0.5 %

-         Тривалість виміру----- 1.5 sec

-         Розширення лазерного променя ----- 4,0 x 2,0 mrad

-         Батарея ----- 1 x 3 V Type CR 2

-         Термін служби батареї при 20°C - 25°C (кількість вимірювань) ----- > 2000

-         Вага ----- 310 g

Характеристики оптики
Виробник Zeiss
Країна виробник Германія
Кратність 8x
Діаметр об'єктива 26 мм

Теги: Дальномір-лазерний,Zeiss