Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Бінокль Vixen Atrek Light 6x30

 • Бінокль Vixen Atrek Light 6x30
  Бінокль Vixen Atrek Light 6x30 Бінокль Vixen Atrek Light 6x30 Бінокль Vixen Atrek Light 6x30
 • Vixen
 • Виробники  Vixen
 • Доступність:  В магазині
 • Код товару:  269
Характеристики
Характеристики оптики
 • Виробник Vixen Co., Ltd.
 • Країна виробник Японія
 • Кратність 6x
 • Діаметр об'єктива 30 мм
 • Віддалення вихідної зіниці 5 мм
Детальніше

6560.00 грн

Бінокль Vixen Atrek Light 6x30 CF – легкий та компактний бінокль класичної оптичної конструкції з використанням призм типу Porro. Чудовий вибір для туризму та активного відпочинку. Відмінною особливістю даної моделі є надшироке поле зору, завдяки чому бінокль відмінно підійде для проведення панорамних спостережень, а також спостереження об'єктів, що швидко рухаються (птах, машин, літаків та ін.). 30-мм об'єктив бінокля збирає набагато більшу кількість світла, ніж 25мм, що забезпечує формування значно світлішої і чіткішої картинки. У той же час, бінокль з 30мм об'єктивом все ще є досить компактним і легким, завдяки чому він не обтяжує полювання або похід. Завдяки невеликій вазі та габаритам бінокль можна брати із собою скрізь і завжди. Бінокль чудово підходить для спостереження за спортивними змаганнями, концертами, для спостереження за навколишньою природою, пам'ятками. Завдяки компактним розмірам бінокль Vixen Atrek Light 6x30 CF стане чудовим вибором для подорожей, гірського туризму, відвідувань спортивних і культурних подій. Ця модель має оптику високої якості. Бінокль зручний для нагляду за птахами, спортивними подіями, театральними постановками. Бінокль поставляється в комплекті з м'яким чохлом та ремінцем.

 

Бінокль Vixen Atrek Light 6x30 CF можна сміливо віднести до біноклів преміум класу. Високоякісне складання з використанням сучасних міцних матеріалів. Porro призми виготовлені з високоякісного сорту оптичного скла – BaK4, всі оптичні поверхні мають багатошарове просвітлення. Таким чином, бінокль забезпечує чудову передачу кольору по всьому полю зору, яскраве і контрастне зображення. Бінокль має дуже коротку дистанцію для фокусування, що дозволить розглядати дрібні предмети та деталі на невеликій відстані від спостерігача.

 

Поворотно-висувні наочники для зручності спостереження, передбачено корекцію діоптрій на правому окулярі. Завдяки водонепроникному корпусу бінокль відмінно підійде для використання в будь-яких погодних умовах, навіть у дощ та сніг.

 

Відмінні риси бінокля Vixen Atrek Light 6x30 CF:

 


-Повне багатошарове просвітлення оптики

-Roof призми зі скла BaK4

-Видимий кут зору: 45.5град.

-Центральне фокусування та механізм корекції діоптрій на правому окулярі

-Поворотно-висувні наочники усувають паразитне бічне засвітлення

-Великий винос зіниці для комфортних спостережень навіть у окулярах

-Коротка мінімальна дистанція фокусування дозволяє проводити спостереження об'єктів, віддалених від спостерігача на 5м і більше

-Водонепроникний корпус

-Регулювання міжзоркової відстані 50-70мм

-Габарити: 115х160х54мм

Характеристики оптики
Виробник Vixen Co., Ltd.
Країна виробник Японія
Кратність 6x
Діаметр об'єктива 30 мм
Віддалення вихідної зіниці 5 мм
Поле зору на 100м 140 м / 1000 м
Загальна довжина 115 мм
Вага 500 гр

Теги: Бінокль,Vixen