Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Бінокль Kahles 8x42

  • Бінокль Kahles 8x42
    Бінокль Kahles 8x42 Бінокль Kahles 8x42 Бінокль Kahles 8x42 Бінокль Kahles 8x42 Бінокль Kahles 8x42
  • Kahles
  • Виробники  Kahles
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  236
Характеристики
Характеристики оптики
  • Виробник KAHLES Ges.m.b.H.
  • Країна виробник Австрія
  • Кратність 8x
Детальніше

33866.00 грн

Kahles 8x42 один з найкомпактніших і найлегших High-End біноклів у світі.


Запатентоване KAHLES багатошарове просвітлення лінз AMV дозволяє використовувати бінокль до останніх хвилин вечірніх сутінків і спочатку розроблено для оптимізації світлопропускання в умовах низького освітлення.


 Побудований на оптиці найвищого класу з оригінальним фазокоригуючим покриттям призми системи, що обертає, бінокль забезпечує ідеально чисте, без спотворень і відблисків зображення.


 При цьому бінокль має найменшу мінімальну фокусовану відстань (1,5 м!) і найширше поле зору (133 м на 1000 м) серед біноклів з аналогічною кратністю збільшення і таким же діаметром об'єктивів у класі High-End, не кажучи вже про біноклі середнього та економічного класу.


 

Багаторазове наповнення корпусу азотом усуває можливість запотівання лінз зсередини, а герметизація корпусу робить бінокль вологонепроникним навіть у товщі води на глибині до 5 м.

Корпус виготовлений із високоміцного алюмінієвого сплаву з ковзним ергономічним полімерним покриттям.Бінокль побудований за класичною схемою із центральним фокусуванням. Діоптрійна підстроювання виконана на правому окулярному блоці, діапазон підстроювання +/- 3 діоптрії.

На передній стороні бінокля, на кінці осі, під пластмасовою кришкою, розташовується штативне гніздо. Щоб отримати можливість встановлювати бінокль на штатив, необхідно придбати спеціальний адаптер (до комплекту не входить).


Технічні характеристики


Висота з наочниками в робочому положенні 143 мм.

Діаметр вихідної зіниці 5.25 мм

Діаметр об'єктива 42 мм

Кратність збільшення 8х

Маса 740 г

Міжзоркова відстань 58-72 мм

Мінімальна фокусована відстань 2.5 м

Покриття лінз багатошарове просвітлення AMV

Поле зору 1000 м 110 м

Робоча відстань від окуляра до ока 19 мм

Сутінкове число 18.3

Тип призми дахові

Тип фокусування центральний

Ширина при міжзірковій відстані 65 мм 120 мм


 Перевагою продукції цієї фірми є система призм з коригуванням фази для проходження світла більш компактному просторі. У біноклях такого типу світло, що виходить з окуляра, знаходиться на тій же осі, що і світло, що потрапляє в лінзу. Але дахоподібна призма розбиває світловий промінь у спектр, який потім потрібно зібрати воєдино без фазового усунення, щоб не допустити паразитного фарбування.Kahles використовує лінзи AMV з багатошаровим покриттям, що оптимізує проходження світла з довжиною хвилі від 500 до 540 нанометрів, що підвищує світлопроникність до 90% і забезпечує чітке та різке зображення навіть при малій освітленості.Як показало попереднє випробування, роздільна здатність об'єктива гарантує чітке зображення, і вам залишається лише розглянути крізь гілки і зелень кінчики рогів, блиск очей або вигин вух тварини.


Простіше кажучи, Kahles 8x42 показує чудові результати.

Поле зору складає 110 на 1000 м завдяки ширококутним очкам фірми Kahles. Положення, розмір та форма лінз окуляра впливають на поле зору та винесення вихідної зіниці, яка у моделі 8x42 становить 19 мм.


Вихідна зіниця зменшується, якщо збільшувати потужність, не підвищуючи діаметр лінзи, тому потужні біноклі мають відповідну ціну. Модель 8x42 вловлює більше світла і має більш високе сутінкове число. Сутінкове число - це міра роздільної здатності в умовах дефіциту світла, вона дорівнює квадратному кореню збільшення, помноженого на діаметр об'єктива. Таким чином, СЧ бінокля 8x42 становить квадратний корінь із 336, або 18.3.

Характеристики оптики
Виробник KAHLES Ges.m.b.H.
Країна виробник Австрія
Кратність 8x

Теги: Бінокль,Kahles