Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Термобілизна Arctic от Brynje (комплект)

  • Термобілизна Arctic от Brynje (комплект)
    Термобілизна Arctic от Brynje (комплект) Термобілизна Arctic от Brynje (комплект) Термобілизна Arctic от Brynje (комплект) Термобілизна Arctic от Brynje (комплект)
  • Brynje
  • Виробники  Brynje
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  677
Характеристики
Характеристики
  • Виробник Brynje
  • Країна виробник Норвегія
Детальніше

7585.00 грн

    Brynje – це історичний бренд, який з 1887 року відомий у всьому світі своєю якістю, функціональністю та довговічністю. Коли Тенцінг Норгей та сер Едмунд Хілларі вперше піднялися на гору Еверест у 1953 році, вони були у термобілизні Brynje.


    У 1997 році Brynje представила на суд громадськості свій новий продукт – 2-шарову термобілизну Arctic. Те, що раніше було прийнято носити у два шари, тепер було злито в один, але двошаровий виріб. До тіла – Super Thermo, а зовні – трикотаж на основі шерсті овець-мериносів (Merino wool). Злиття двох елементів в один двошаровий виріб збільшило комфорт і не погіршило споживчих якостей термобілизни – воно чудово «дихає» та гріє.


    Термобілизна модельної лінійки Arctic також поставляється в армію - їм споряджаються елітні підрозділи, що ведуть дії в умовах, відмінних від тепличних. Цією термобілизною користуються члени арктичних та антарктичних експедицій – геологічних, спортивних, туристичних, а також мисливці і всі ті, кому необхідно тепло і хоча б мінімальний затишок в умовах холоду.


Характеристики:


Зовнішній шар: 80% шерсть мериносів/20% поліамід.


Внутрішній шар: 100% поліпропіленова сітка.

Характеристики
Виробник Brynje
Країна виробник Норвегія

Теги: Термобілизна,Brynje