Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Ніж Morakniv Fishing Comfort

  • Ніж Morakniv Fishing Comfort
    Ніж Morakniv Fishing Comfort Ніж Morakniv Fishing Comfort
  • Morakniv
  • Виробники  Morakniv
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  470
Характеристики
Характеристики ножів
  • Виробник Morakniv
  • Країна виробник Швеція
Детальніше

1292.00 грн

Шведська торгова марка Mora of Sweden вийшла на ринок різальних інструментів лише у 2005 році. Однак за цей відносно короткий термін вона змогла зайняти гідне місце на відповідному сегменті ринку. Компанія з'явилася в результаті об'єднання двох великих фірм з виробництва ножів KJ Eriksson та Frost's Knife factory, кожна з яких була заснована ще на початку ХХ століття. Їхній величезний і цінний досвід у поєднанні з відмінною якістю продукції, що з'явилася, зумовили високе становище компанії Mora of Sweden у рейтингу цього сектора ринку.


У моделі Morakniv Fishing Comfort Scaler 150 використано лезо з прямим обухом, як найпридатніше для виконання поставленого завдання. Клинок моделі має подвійне заточування: ріжуча частина леза прямого заточування, а на обусі – ділянка з серрейторною, що дозволяє не тільки обробляти рибу, але й очистити її від луски. Довжина леза в даній моделі, як випливає з назви, становить 15 см, а загальна довжина при цьому майже на 12 см більше. Товщина клинка в обусі становить 2 мм, а це дозволяє не турбуватися про те, що лезо гнутиметься і може зламатися при чищенні риби від луски.


Для виготовлення леза використана нержавіюча сталь Sandvik 12C27 твердістю 56-58 пунктів за шкалою Роквелла, яка сприяє еластичності та гнучкості останнього, а також дозволяє клинку довго тримати заводське заточування.


Ергономічна форма рукоятки дає можливість надійно та міцно утримувати ніж під час роботи. Для виготовлення рукояті використаний чорний прогумований пластик із вставками салатового кольору. У комплекті з моделлю йдуть пластикові піхви чорного кольору з двома видами кріплення.

Особливості:

лезо зі сталі Sandvik 12C27;

зручна рукоять із прогумованого пластику;

клинок спеціальної форми з товщиною в обусі 2 мм;

довжина ножа – 265 мм, довжина леза – 150 мм.

вага – 115 грам.

марка сталі - Sandvik 12C27

Характеристики ножів
Виробник Morakniv
Країна виробник Швеція

Теги: Ніж,Morakniv