Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Ніж Gerber Highbrow Green

  • Ніж Gerber Highbrow Green
    Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green Ніж Gerber Highbrow Green
  • Gerber
  • Виробники  Gerber
  • Доступність:  В магазині
  • Код товару:  481
Характеристики
Характеристики ножів
  • Виробник Gerber
  • Країна виробник США
Детальніше

1348.00 грн

Складаний напівавтоматичний ніж для використання у туризмі. Тип ножового замку – Pivot Lock. Зручно розкривати як правою, так і лівою рукою. В основі моделі – сталь марки 7Cr17MoV, а ручка виготовлена ​​з анодованого алюмінію. Твердість ножа становить 56-58 одиниць за Роквеллом. Довжина моделі сягає 17,5 сантиметра, а важить ніж 124,7 грама.

Напівавтоматичний складаний ніж, дуже простий у застосуванні. Фліппер плавно і швидко активує клинок легким торканням пальця. Простота використання є пріоритетом для цієї моделі у поєднанні із двостороннім дизайном. Ножовий замок Pivot Lock доступний по обидва боки, тому керувати виробом зручно як правою, так і лівою рукою.

У складі виробу – сталь марки 7Cr17MoV. Особливості сталі - підвищена міцність, стійкість до зносу, твердість, яка досягає показника в 56-58 одиниць за Роквеллом. Сталь чудово захищена від корозії. Насправді поводиться виключно добре. Крім того, вона є аналогом відомого американського металу 440А.

Ручка ножа виготовлена ​​із застосуванням анодованого алюмінію. Міцна, зносостійка. Зручна при утриманні. У рукояті є отвір для темляка. Також тут є металева кліпса. За бажання ви можете зафіксувати ніж на кишені, на поясі, причепити до сумки.

Довжина моделі складає 17,5 сантиметра, довжина леза – 7,1 сантиметра. Важить ніж 124,7 грами. Підходить активним людям, годиться для застосування у туристичній діяльності. Виріб добре захищений від пошкоджень, розрахований на тривалий термін служби. Безпечно в експлуатації.


Характеристики

вироба:

складаний напівавтоматичний ніж;

тип замку – Pivot Lock;

твердість ножа становить 56-58 одиниць за Роквеллом;

лезо зроблено із сталі 7Cr17MoV;

ручка з анодованого алюмінію;

довжина ножа – 17,5 сантиметра;

вага ножа – 124,7 грама.

Характеристики ножів
Виробник Gerber
Країна виробник США

Теги: Ніж,Gerber