Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Norma

Norma

https://www.norma.cc/

   Всім відомий виробник мисливських нарізних патронів, що користується заслуженою повагою користувачів, фірма Norma Precision зі Швеції ось уже більше 100 років радує шанувальників точного пострілу своєю якісною продукцією.


   У 1911 році завод Norma виробляв боєприпаси основних військових зразків, забезпечуючи потреби Шведського Стрілецького Руху. 1940 року завод отримав важливе оборонне замовлення, для виконання якого було закладено 10 нових виробничих будівель. А в 1942 році, в розпал Другої Світової Війни, персонал компанії Norma досяг рекордної чисельності в 800 чоловік.   Мирний час, що настав потім, змушує керівництво Norma переглянути пріоритети, і в 1950 році відбувається найважливіша подія в історії компанії - у продаж вперше надходять мисливські патрони Norma. Надалі дітище братів Енгер розросталося, поглинало конкурентів, військове виробництво в 1979 було виведено в Карсборг, і з цього моменту завод в Амотфорсі повністю перейшов на випуск мисливських та спортивних набоїв Norma до нарізної зброї.


    


   Сьогодні набої Norma – це мисливські боєприпаси для 65 різних нарізних калібрів у 275 варіантах спорядження. На заводі в колись мало кому відомому Амотфорсі нині працює всього близько 125 осіб, але завдяки сучасному обладнанню та високій культурі праці річний випуск патронів досяг 30 мільйонів штук. Втім, підприємство виробляє не лише самі патрони, а й усі основні комплектуючі для їхнього складання. Насамперед – порох, а точніше – 8 видів порохів для спорядження патронів у калібрах, починаючи від 22LR і закінчуючи надпотужним .505 Magnum Gibbs.   Другою важливою складовою гарного патрона є гільза. Далекоглядні власники компанії постійно вкладалися у вдосконалення виробництва, і сьогодні гільзи Norma – це гарантія ідентичності геометрії та ваги не лише всередині партії, а й від партії до партії. Але найважливіше в патроні – це, звісно, куля. І лише мисливських куль Norma випускає 17 видів.

    


 Велике значення для вдалих розробок нових боєприпасів та впровадження їх у виробництво відіграє те, що багато провідних фахівців Norma самі мисливці, які регулярно мають можливість тестувати та вивчати дію своєї продукції не тільки на балістичному желатині. Крім того, компанія підтримує постійні контакти з багатьма професійними мисливцями.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)