Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Niggeloh

Niggeloh


Німецьке підприємство Niggeloh спеціалізується на виробництві продукції для мисливців, туристів, шанувальників екстремальних видів спорту. Компанія успішно працює на ринку ось уже понад три десятиліття. Асортимент товарів цього бренду охоплює сумки, патронташі, розвантажувальні системи, чохли для оптики та електронних пристроїв, ремені для перенесення зброї, мисливські ножі, повідці й нашийники для собак і багато іншого... У своїй роботі виробник застосовує власні запатентовані розробки, використовує високоякісні екологічно безпечні матеріали. У виробничому процесі задіяно найсучасніше комп'ютеризоване обладнання, зокрема швейно-вишивальні машини. Це дає змогу не тільки випускати продукцію масового виробництва, а й виконувати індивідуальні замовлення клієнтів, реалізовувати найсміливіші дизайнерські рішення.
.
 Компанія Niggeloh завжди відкрита для спілкування з клієнтами. Усі побажання кінцевого споживача враховуються під час модернізації наявної продукції та створення нових розробок
.


Чохол для зброї Gun Protector від Niggeloh

Чохол для зброї Gun Protector від Niggeloh

Gun Protector від Niggeloh - чудовий захист для гвинтівок. Він надзвичайно функціональний та ідеально підходить для полювання у складних погодних умовах.Мисливець носить свою зброю на ремені для гвинт..

4715.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)