Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

MAK C.E.T. GmbH

MAK C.E.T. GmbH

https://www.mak.ag/


Німецька фірма KILICFEINTECHNIK, що випускає кронштейни MAK, з гордістю заявляє: "МАК - ім'я точності!"

Кронштейни MAK виробляються на автоматизованих обробних центрах, що дають змогу виточити з монолітної заготовки деталь будь-якої форми. заготовки деталь будь-якої форми. Матеріалом для кронштейнів MAK слугують високоміцні алюмінієві сплави і загартована сталь. Кронштейни для прицілів MAK користуються величезною популярністю як у любителів, так і у професійних стрільців, які можуть підібрати собі кронштейн для встановлення будь-якого прицілу на свою зброю, навіть якщо виникає необхідність поставити важкий оптичний прилад на зброю великого калібру. Швидкознімні поворотні кронштейни MAK-FLEX підходять для встановлення практично на всі моделі зброї, від карабінів до переломної зброї. Виняткова стабільність і стійкість до віддачі на всіх калібрах. Знімається без використання інструменту.

 

Усі кронштейни проходять жорсткі тести, перш ніж потрапити в магазин. Асортимент кронштейнів МАК величезний. Ви обов'язково підберете такий кронштейн, який оптимально підійде для Вашої зброї і прицілу!


Кільця швидкознімні Sauer 303 (Ø30)

Кільця швидкознімні Sauer 303 (Ø30)

Швидкознімний кронштейн MAK на єдиній основі призначений для монтажу прицілів з діаметром центральної трубки 30 мм на карабіни Sauer 303. На цю основу можуть бути змонтовані кільця різного діаметра та..

14760.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)