Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

LightFORCE

LightFORCE

https://www.lightforc

    Австралійська компанія LightForce була заснована Раймондом Деннісом понад 25 років тому - після того, як він не зміг знайти підходящу модель тактичного прожектора і вирішив створити свій власний варіант. Легкий і потужний тактичний ліхтар, розроблений Деннісом, мав успіх, і незабаром було запущено першу комерційну лінійку товарів.
    Нині під брендом LightForce випускають різні види освітлювальних приладів: підствольні тактичні ліхтарі, прожектори для освітлення території, автомобільні фари тощо. Вся світлотехніка розрахована на використання в несприятливих погодних умовах і добре захищена від проникнення вологи.
    Наразі світлотехніка цієї марки не тільки користується великою популярністю в Австралії, а й також експортується в більш ніж 50 інших країн світу.

.


Фара LF140 Lance

Фара LF140 Lance

 Lightforce виробляє широкий спектр фар шукачів, призначених для ситуацій, де потрібне висококласне переносне освітлення, яке ніколи не підведе вас. Типовими областями застосування є полювання, р..

5699.00 грн

Фара LF170 Striker

Фара LF170 Striker

Lightforce виробляє широкий спектр фар шукачів, призначених для ситуацій, де потрібне висококласне переносне освітлення, яке ніколи не підведе вас. Типовими областями застосування є полювання, риболов..

7175.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)