Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Пістолет травматичної дії комісійний Ерма ПМ-Т к.9mm

  • Пістолет травматичної дії комісійний Ерма ПМ-Т к.9mm
  • Ерма-Інтер
  • Виробники  Ерма-Інтер
  • Доступність:  Немає в наявності
  • Код товару:  1091
Характеристики
Характеристики травматики
  • Виробник Ерма-Інтер
  • Країна виробник Україна
  • Модель Ерма ПМ-Т
  • Калібр 9 mm Р.А.
  • Принцип дії Вільний затвор
Детальніше

18900.00 грн

ВСІ МОДЕЛІ ТРАВМАТИЧНИХ ПІСТОЛІТІВ ЕРМА ПМ-Т ВИКОНАЮТЬСЯ НА БАЗІ БОЙОВОЇ ВЕРСІЇ, ЩО МАЄ ЗЙОМНУ ЗВЕРНЕНУ ПРУЖИНУ. БУДЬ-ЯКИХ ОБМЕЖУВАЧІВ І ВИСТУПІВ ВСЕРЕДИНІ КАНАЛУ СТВОЛА НЕМАЄ.

    АВТОМАТИКА ПМ-Т ДІЄ НА ОСНОВІ ВІДДАЧІ ВІЛЬНОГО ЗАТВОРУ. ЗАПИРАННЯ СТВОЛУ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК МАСИ ЗАТВОРУ І СИЛИ ВПЛИВУ ПОВЕРХНЕННЯ. ПОВЕРХНА ПРУЖИНА ЗАТВОРА НАДІЯЄТЬСЯ НА СТВОЛ ПІСТОЛЕТА. ВНУТРІШНІЙ ДІАМЕТР СТВОЛ Зменшений І СКЛАДАЄ ВІД 5.4 ДО 5.6 ММ. ЦЕ ЗРОБЛЕНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ АВТОМАТИКА ТРАВМАТИЧНОГО ПІСТОЛЕТУ ПМ-Т НАДІЙНО ПРАЦЮВАЛА.

    УДАРНО-СПУСКОВИЙ МЕХАНІЗМ – ПОДВІЙНОЇ ДІЇ. Допускає ведення лише одиночного вогню. ЗАПЕРЕЖНИК ЗНАХОДИТЬСЯ ЗЛІВА НА ЗАТВОРІ. ПРИ ВКЛЮЧЕННІ БЛОКУЄТЬСЯ УДАРНИК, ПІСЛЯ БЕЗПЕЧНО ЗНІМАЄТЬСЯ КУРОК З БОЙОВОГО ВЗВОДУ, ЗАПИРАЄТЬСЯ ШЕПТАЛО І ЗАТВОР. ПЕРШИЙ ВИСТРІВ ПІСЛЯ ВИМКНЕННЯ МОЖНА ВИРОБЛЯТИ ЯК САМІЗВОДОМ, АБО Ж ЗВЕДЯЧИ КУРОК ВРУЧНУ.

    ПРИЦІЛЬНИЙ ЗАСТОСУВАННЯ У ДАНОЇ МОДЕЛІ ВІДКРИТІ. ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ОДНОРЯДНИЙ КОРОБЧАТИЙ МАГАЗИН НА 8 ОД. ПАТРОНОВ, РОЗМІЩЕНИЙ У РУКОЯТЦІ ПІСТОЛЕТА.

    В ЦІЛОМУ ТРАВМАТИЧНИЙ ПІСТОЛІТ ПМ-Т ВІД ЕРМА ІНТЕР Окрім ВИСОКОГО ЯКОСТІ, ВЕЛИКОГО СЛУЖБОВОГО РЕСУРСУ І ІСТОРИЧНОЇ ЦІННОСТІ, Є НАДІЙНИМ І ДОСТАТОЧНО. ОДНИМ ІЗ ВАЖЛИВИХ ГІДНОСТЕЙ ПІСТОЛЕТА, СТВОРЕНОГО МИКОЛИМ ФЕДОРОВИЧЕМ МАКАРОВИМ, Є надійність роботи в найважчих умовах ЕКСПЛУАТАЦІЇ. ЦЕ ЯКІСТЬ БУЛО ДОКАЗАНО НЕ ТІЛЬКИ НА ВИПРОБУВАННЯХ І ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ В АРМІЇ, АЛЕ І В СУРОВИХ БОЙОВИХ УМОВАХ, В НАЙБІЛЬШИХ РІЗНИХ КРАЇНАХ. ТРАВМАТИЧНИЙ ПІСТОЛІТ МАКАРОВА ПОЄДНАЄ В СЕБЕ КРАЩІ ЯКОСТІ ОСОБИСТОЇ КОРОТКОСТВОЛЬНОЇ ЗБРОЇ САМООБОРОНИ. ВІН КОМПАКТНИЙ, ДУЖЕ НАДІЙНИЙ, МІЦНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ, ПРОСТОЙ В ЗВОРОТІ ТА ОБСЛУГОВУВАННІ. ВІН НЕ ЗДАЄТЬСЯ ПЛАСТИКОВОЮ ІГРАШКОЮ АБО ДЕШЕВИЙ ПОРОБКОМ З ЛЕГКОГО СПЛАВУ. Це міцний і надійний пістолет, на який можна покластися.

Травматичний пістолет – найкращий засіб для самооборони. Захистіть себе та свою сім'ю. Купити травмат в Київе можна у нашому магазині зброї "П'ята Стража"

Характеристики травматики
Виробник Ерма-Інтер
Країна виробник Україна
Модель Ерма ПМ-Т
Калібр 9 mm Р.А.
Принцип дії Вільний затвор
Загальна довжина, мм 170
Висота, мм 127
Ширина, мм 30.5
Місткість магазину, шт 8
Вага з порожнім магазином, кг 0,73
Стан Комісійна зброя

Теги: Ерма,пістолет-травматичний,комісійна-зброя