Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

JSB Match Diabolo

JSB Match Diabolo

http://www.schulzdiabolo.cz/en/


Історія компанії сягає 1991 року, коли колишній власник компанії Йозеф Шульц розпочав виробництво спортивних боєприпасів для авіаційної зброї під назвою JSB MATCH DIABOLO BOHUMIN. Йозеф Шульц є колишнім активним стрільцем і тренером. Після того, як він закінчив активну стрільбу і коучинг, він почав займатися дослідженнями і розробками в галузі виробництва боєприпасів для пневматичної зброї. Ґрунтуючись на своєму особистому досвіді, пізніше він виготовив штампувальні машини, на яких почав виробляти боєприпаси. У 2008 році JSB Match Diabolo a.s., яка купила компанію Йозефа Шульца, пов'язала свою діяльність з попередньою діяльністю Шульца і незабаром змінила компанію.

Найважливішими характеристиками вироблених боєприпасів є їхня якість, що гарантується унікальною технологією, використовуваною під час їхнього виробництва, а також є ключовим аспектом їхньої точності. JSB Match Diabolo a.s. Нині у світі представлені найякісніші боєприпаси. Цей факт довели найкращі стрільці, експерти в цій галузі, ентузіасти авіаційної стрільби та виробники зброї. Для подальшого поліпшення якості та властивостей боєприпасів JSB Match Diabolo інвестує в інновації технологій машин щороку.

Продукцію компанії поширюють приблизно у 32 країнах. Компанія експортує продукцію на ринки США, Росії, Японії та Європи, серед яких важливі клієнти з Англії та Німеччини. Попит на боєприпаси, звісно, теж на чеському ринку. Нинішній експорт компанії становить близько 90 відсотків. JSB Match diabolo a.s. Нині працює близько 40 співробітників.Кульки  JSB Diabolo Exact к. 4,5 мм.

Кульки JSB Diabolo Exact к. 4,5 мм.

Кулі пневматичні JSB Exact Diabolo 4,52 мм 0,547 г призначені для стрільби з пневматичних гвинтівок калібру 4,5 мм. Завдяки своїй формі та якості виготовлення, кулі JSB Exact Diabolo 4,52 мм 0,547 гра..

584.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)